2737
2734
عنوان

یه زن جلوی چشمام‌ مرد

563 بازدید | 32 پست

یه ساعت پیش از خونه خودمون اومدم خونه مادرم کوچه مامانمینا بنبسته یکمم داشت بارون میاومد تو کوچه جای پارک نبود رفتیم دوتا کوچه اونورتر پارک کردیم شوهرم رفت پیتزا بخره منو دخترم که ۲سالشه داشتیم میومدیم سمت خونه یه زنو مرده هم جلوی ما بودن زنه میچید تو کوچه مرده رفت منم پشت زنه بودم یهو دیدم زنه افتاد داشت خرخر میکرد من واقعا ترسیده بودم کوچه تاریکو خلوت بود صدام تو سینم مونده بود از جام نمیتونستم نکون بخرم هم میترسیدم شاید کرونا داره هم میخواستم یه کاری براش بکنم

واااای

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کیا مثل من وحشت کردن لایک کنید همو پیدا کنیم، 🥺

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2740

یا خدا مرگ چقدر راحت شده 😢😭

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹

د بچکون اون لامصبو

شیطان که رانده گشت جز یک خطا نکرد☝🏻 خود را برای سجده ی آدم رضا نکرد☝🏻 شیطان هزار بار بهتر ز  بی نماز☝🏻  او سجده بر آدم و این بر خدا نکرد
2706