2733
2739
عنوان

تحرک اسپرم

585 بازدید | 39 پست

8ساله ازدواج کردم و۴ساله جلوگیری ندارم من تمام آزمایشارو دادم وشکرخدا مشکلی ندارم اما شوهرم واریکوسل داره یکبار زمان مجردی عمل کرده اما حالا باز میگن بایدعمل کنه.کسی بوده بدون عمل وبادرمان خانگی نتیجه گرفته باشه؟تحرک اسپرمش خیلی ضعیفه

مامانم مریضه برای شفاش یه صلوات میفرستی 😢😢
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم عرق کاسنی صبح به صبح ناشتا نصف استکان به همسرت بده. این توصیه امام صادق علیه السلام است و معجزه اشو می بینی. 

خدای خوبم سلام. میشه بغلم کنی? خیلی دلم گرفته. از تلاشهای بی ثمر از امیدهایی که به ناامیدی ختم میشه... چقدر تلاش کردم هر بار از خود خودت خواستم کمکم کنی با بچه ام برم کربلا... نشد من با عروسکش رفتم... به نیابت از بچه هایی که نمیدونم کی لایق داشتنشون میشم عمودهای نجف تا کربلا را رفتم... خدایا هر شب با اسباب بازی که تو حرم آقا قمر بنی هاشم بهم دادی میخوابم... خدایا من می ترسم خیلی می ترسم بغلم کن تنهام خیلی نذر کردم اما من ناامید نمیشم من از خاندان کرم ناامید نمیشم من از معدن الرساله ناامید نمیشم ازشون میخوام شفیعم نزد تو باشن... خدایا کمکم کن ناامیدی رو از همه منتظرا بگیر.جز تو کی رو دارم مگه... تو خوب خدایی هستی. خدایی که انما امره اذا اراد شیئا ان یقول له کن فیکون. پس شاکر تو میمانم.در مورد چنین خدایی باید گفت فسبحان الذی بیده ملکوت کل شیء و الیه ترجعون. من از درگاه تو ناامید نمیشوم و گمان ندارم که بر من رحم نکنی:ما هکذا الظن بک...**خدایا هزاران هزارن... هزاران بار ازت ممنونم که دلمو شاد کردی 

[QUOTE=164481474]درمان نمیشه یعنی؟[/QUOTEعمل کرد ولی خوب خوب نشد جهشش کنده چون چهارساله دکتر میریم برا بچه دکترا گفتم ای دی اف شم شاید اگه نیاز به عمل داشته باشه بهتر شه ولی طول میکشه

2740
عزیزم عرق کاسنی صبح به صبح ناشتا نصف استکان به همسرت بده. این توصیه امام صادق علیه السلام است و معجز ...

هر روز عرق کاسنی خرنوب شیرموز شیرخرما گردو وکشمش قرصای تقویتی میخوره فعلا ۲ماهه شروع کرده به خوردن

[QUOTE=164481474]درمان نمیشه یعنی؟[/QUOTEعمل کرد ولی خوب خوب نشد جهشش کنده چون چهارساله دکتر میریم ب ...

شوهر من ک نمیره آزمایش دیوونم کرده 😭

عاقل همه را به پشم خود بسپارد 😹😇
شوهر من ک نمیره آزمایش دیوونم کرده 😭

میترسن که اگه مشکلی داشته باشن خانومشون ازشون دور شه.شما یه جوری باهاشون صحبت کن که اگه مشکلم داشته باشی حل میشه.بهش قوت قلب بده که همه جوری کنارشی وتنهاش نمیذاری

هر روز عرق کاسنی خرنوب شیرموز شیرخرما گردو وکشمش قرصای تقویتی میخوره فعلا ۲ماهه شروع کرده به خوردن

تازه شروع کردین خوب. چیزی که امروز مصرف می کنند اثرشو روی اسپرم 72 روز بعد میذاره. اسپرم دوره بلوغش 72 روزه. ان شاءالله همین روزا نتیجه میگیری. 

خودتم خرما بخور حتما. 

خدای خوبم سلام. میشه بغلم کنی? خیلی دلم گرفته. از تلاشهای بی ثمر از امیدهایی که به ناامیدی ختم میشه... چقدر تلاش کردم هر بار از خود خودت خواستم کمکم کنی با بچه ام برم کربلا... نشد من با عروسکش رفتم... به نیابت از بچه هایی که نمیدونم کی لایق داشتنشون میشم عمودهای نجف تا کربلا را رفتم... خدایا هر شب با اسباب بازی که تو حرم آقا قمر بنی هاشم بهم دادی میخوابم... خدایا من می ترسم خیلی می ترسم بغلم کن تنهام خیلی نذر کردم اما من ناامید نمیشم من از خاندان کرم ناامید نمیشم من از معدن الرساله ناامید نمیشم ازشون میخوام شفیعم نزد تو باشن... خدایا کمکم کن ناامیدی رو از همه منتظرا بگیر.جز تو کی رو دارم مگه... تو خوب خدایی هستی. خدایی که انما امره اذا اراد شیئا ان یقول له کن فیکون. پس شاکر تو میمانم.در مورد چنین خدایی باید گفت فسبحان الذی بیده ملکوت کل شیء و الیه ترجعون. من از درگاه تو ناامید نمیشوم و گمان ندارم که بر من رحم نکنی:ما هکذا الظن بک...**خدایا هزاران هزارن... هزاران بار ازت ممنونم که دلمو شاد کردی 
باهاش منطقی حرف بزن راضیش کن 

این ماه فولیکول داشتم سه تا آمپول آزاد سازی هم زدم ولی نشد ولی اون دکتر نمیره 😥حرفم زدم نتیجه نداد

میترسن که اگه مشکلی داشته باشن خانومشون ازشون دور شه.شما یه جوری باهاشون صحبت کن که اگه مشکلم داشته ...

خودشم می‌دونه من تحت هیچ شرایطی از کنارش تکون نمیخورم و البته این داستان دو طرفه ست ولی براش سخته بره آزمایش چون ازمایششون اون مدلیه⁦☹️⁩

2706