2737
2739
خب تحصیلات باز بهتر از تفاوت در زیبایی و ثروت و خانواده و....هست  راحت میتونی تو هم پیشرفت کنی ...

من اگه بخوام مدرک بگیرم و تا بیام آزمون بدم 

میشه۴۰سالم 

حالا خواهرم میگفت برو مدرک بخر 

آزمون بده 

من دیپلم دارم 

از یه طرف میگم  دیگران چه فکری میکنن راجبم...

من اگه بخوام مدرک بگیرم و تا بیام آزمون بدم  میشه۴۰سالم  حالا خواهرم میگفت برو مدرک بخر& ...

حتما نباید بری سراغ معلمی که 

حداقل تحصیلاتت رو ببر بالا یه رشته راحت بخون شاغل هم نشدی مهم نیست 

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اون تحصیلات امونو منو بریده  والا هرچی خودمو دلخوش میکنم بازم   حسودیم میشه

منم چون کارمنده بقیه بیشتر احترام شو دارن واقعا اذیت میشم 

وزن:۷۲.         هدف اول:رسیدن به وزن ۶۵                             💪
به نظر من مهم نیست. جاری منم خیلی به سرعت داره از من پیشی میگیره و اخیرا تو دانشگاه  به صورت حق ...

چقد پستت بهم آرامش داد 

ان شاءالله که همیشه دلت شاد باشه عزیزم 

بخدا دوست ندارم حسودی کنم 

ولی همش میگم اه  دیدی الان واسه خودش معلم شده

2731
حتما نباید بری سراغ معلمی که  حداقل تحصیلاتت رو ببر بالا یه رشته راحت بخون شاغل هم نشدی مهم نی ...

آخه  واسه خانما معلمی خیلی شغل خوبیه

درکل به مقطع ابتدایی هم خیلی علاقه دارم

حتما نباید بری سراغ معلمی که  حداقل تحصیلاتت رو ببر بالا یه رشته راحت بخون شاغل هم نشدی مهم نی ...

ببخشید استارتر سوال میپرسم تو تاپیکت .. میتونید راهنمایی کنید منو چه رشته ای راحته واسه تحصیل اسان؟ منم خیلی انگیزه ندارم ولی دلمم میخواد یه رشته راحت بخونم البته پول دانشگاه ازادم ندارم

کاربران آقا به هیچ عنوان من رو لایک و ریپلایی نکنید
2740
ببخشید استارتر سوال میپرسم تو تاپیکت .. میتونید راهنمایی کنید منو چه رشته ای راحته واسه تحصیل اسان؟ ...

زبان

روانشناسی 

ولی روان بستگی به دانشگاه هم داره مثلا دولتی شهر های خوب رتبه خوبی میخواد 

زبان هم باید در حد متوسط و مستعد باشی یکم بخونی تیپ ۱ هم قبول میشی 

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...

حسودیم نمیشه آدم بدذات وپررو وبدجنسیه،اصلا دوس ندارم مثل اون باشم.

ولی ازینکه شوهراون ازمال من زرنگتره واجازه دخالت ب احدی رونمیده توزندگیش  اینو غبطه میخورم ک کاش یکمم شوهرمن اینجوری بود  شوهرموخیلی پست وحقیرمیدونم واصلا در حد آدم بودن نمیبینم بایدحیوان چهارپا آفریده میشدازبس آدم نیست وبدددددددده  خیلی بده شوهرم

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چقد پستت بهم آرامش داد  ان شاءالله که همیشه دلت شاد باشه عزیزم  بخدا دوست ندارم حسودی کن ...

میدونم ته دلت چه حسی داری منم اولش گفتم نکنه دیگران بگن اون استاد دانشگاهه ولی این یکی چی... بعدش گفتم اصلا هر چی میخوان بگن مهم اینه که من همیشه انتخاب های درستی داشتم و کل زندگیم انتخاب خودم بوده. به این نتیجه رسیدم که آدما و اطرافیانشون مثل کشورها و همسایه هاشون هستن. هرچقدر همسایه های یه کشور خوشبخت تر و پیشرفته تر باشن اون کشورا وضعیت بهتری دارن. برا همین همیشه آرزو میکنم اطرافیانم خوشبخت و موفق باشن تا من هرگز غم و غصه ی زندگی اونا رو نداشته باشم و بتونم کاملا رو زندگی خودم تمرکز کنم.

میدونم ته دلت چه حسی داری منم اولش گفتم نکنه دیگران بگن اون استاد دانشگاهه ولی این یکی چی... بعدش گف ...

چقد دیدگاهت قشنگه گلی 👍

کاش منم  یه روزی مثل شما باشم 

باور میکنی سر نماز دعا میکنم  حسادت رو ازم دور کنه 

واقعا حسادت آدم رو نابود میکنه

2706