2733
2734
عنوان

تحرک اسپرم

| مشاهده متن کامل بحث + 586 بازدید | 39 پست
شوهر من یه هفتس عمل کرده واریکوسل یعنی خوب نمیشه؟؟؟

تازه عمل کرده سریع اقدام کنین منم شوهرم اوایل عملش آزمایش داده بود مشکلی نداشته الان حدود ۱۰سال ازعملش میگذره که عوت کرده.شغلشم جوریه زیاد سرپا وایمیسه که اونم خودش واریکوسل رو بدتر میکنه

مامانم مریضه برای شفاش یه صلوات میفرستی 😢😢
تازه عمل کرده سریع اقدام کنین منم شوهرم اوایل عملش آزمایش داده بود مشکلی نداشته الان حدود ۱۰سال ازعم ...

اخه دکتر گفت تا سه ماه جلوگیری کنید وای شوهر منم کارش زیاد سرپا وایمیسه چیکار کنم 😢😢😢

من خودمم تنبلی دارم 

(((((📚🪞🤍روان شناس هستم🫂👩‍⚕️🦋))))) به دوستان نی نی سایت مشاوره داده میشود😉😍 بالاخره بعد از بیشتر از دو سال انتظار به ارزوم رسیدم خدایا صد هزار بار شکرت ۱۴ محرم . اول شهریور بی بی چک و ازمایشم مثبت شد خدایا به حق حسین نی نی ام سالم و سلامت بیاد بغلم و انشالله همه ی منتظرا صاحب اولاد شن دعا کنید لطفا سالم و سلامت دنیا اومدن نی نی ام 😍🥰 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اخه دکتر گفت تا سه ماه جلوگیری کنید وای شوهر منم کارش زیاد سرپا وایمیسه چیکار کنم 😢😢😢 من خودمم ت ...

خب بعداز۳ماه اقدام کنین ولی هر چه زودتر اقدام کنین بهتره.خودتم تا میتونی سعی کن با داروگیاهی مشکلت روحل کنی خوب نباشه ضررم نداره اما داروی شیمیایی کلا ضرره.تاشوهرت خوب میشه توهو خودت رو درمان کن

خب بعداز۳ماه اقدام کنین ولی هر چه زودتر اقدام کنین بهتره.خودتم تا میتونی سعی کن با داروگیاهی مشکلت ر ...

میخواستم برم دکتر اتفاقا 

دارو گیاهی چی مثلا 

(((((📚🪞🤍روان شناس هستم🫂👩‍⚕️🦋))))) به دوستان نی نی سایت مشاوره داده میشود😉😍 بالاخره بعد از بیشتر از دو سال انتظار به ارزوم رسیدم خدایا صد هزار بار شکرت ۱۴ محرم . اول شهریور بی بی چک و ازمایشم مثبت شد خدایا به حق حسین نی نی ام سالم و سلامت بیاد بغلم و انشالله همه ی منتظرا صاحب اولاد شن دعا کنید لطفا سالم و سلامت دنیا اومدن نی نی ام 😍🥰 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره
2731
میخواستم برم دکتر اتفاقا  دارو گیاهی چی مثلا

نمیدونم کلا منظورم این بود یه جایی رو پیدا کن که چن نفر رفته باشن نتیجه گرفته باشن برو مشکلت رو بگو که بهت دارو بده

نمیدونم کلا منظورم این بود یه جایی رو پیدا کن که چن نفر رفته باشن نتیجه گرفته باشن برو مشکلت رو بگو ...

مرسی 

دوستان عمل و این روش های گیاهی رو بزارید کنار.به دکتر محبوبی مراجعه کردین؟ هر کی پیشش رفته جواب گرفت ...

نه آدرسش رو لطف میکنین؟

نه آدرسش رو لطف میکنین؟

یزد-اردکان-میدان شهید فهمیده کوچه جنب داروخانه.دکتر امیرحسین محبوبی.من تبلیغ دکتر نمیکنم.فقط چون خودم و خیلیا نتیجه گرفتن خواستم اطلاع رسانی کنم. البته فعلا بخاطر کرونا مطب تعطیله. دو هفته ای صبر کنید بعد با مطب تماس بگیرید و نوبت بگیرید