2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اول اینکه اگه ابچکونت زنگ زده یه دست رنگ ترجیحا شبیه رنگ کابینتت بزن روش یا رنگ سفید. دیگه مشکل نداری و زندگی نمیزنه. بعد اینکه میتونی از شستن ظرفها با پارچه خشکشون کنی بذاری سر جاشون.اگه مشکلت فقط زنگ زدنه که یه دست رنگ بزن

اگر مقدوره برای آرامش روح برادر جوون‌مرگم صلوات بفرستید.    با زور و دعوا و تهدید ازدواج کردم. از اون روز دیگه رنگ خوشی ندیدم. تمام آرزوهایی که داشتم و در مسیرشون بودم دود هوا شد. شوهرم و خانواده‌ش نمی‌تونستن تحمل کنن موقعیت منو. نمیتونستن خودشون رو بالا بکشن، منو محکم کوبیدن زمین. از اون روز نماز و چادرمو گذاشتم کنار. دیگه هیچ امیدی ندارم. هرشب وقت خواب یه دور سناریو می‌چینم که خودم و بچه‌هام قرص بخوریم و بخوابیم و صبح بیدار نشیم. دلم شکسته. ده سال از جوونیم تباه شد. میشه یه روز از دست این مرد خلاص بشم؟ یا قراره این آرزو رو هم به گور ببرم؟
2740
رنگ بزنم رنگش معلوم میشه فلزی شیک تره آخه

مال من فلزیه زنگم نزده هنوز. اما خونه بابام کابینتا سفیده اونو رنگ سفید زدن قشنگ شده.سلیقه‌ایه دیگه

اگر مقدوره برای آرامش روح برادر جوون‌مرگم صلوات بفرستید.    با زور و دعوا و تهدید ازدواج کردم. از اون روز دیگه رنگ خوشی ندیدم. تمام آرزوهایی که داشتم و در مسیرشون بودم دود هوا شد. شوهرم و خانواده‌ش نمی‌تونستن تحمل کنن موقعیت منو. نمیتونستن خودشون رو بالا بکشن، منو محکم کوبیدن زمین. از اون روز نماز و چادرمو گذاشتم کنار. دیگه هیچ امیدی ندارم. هرشب وقت خواب یه دور سناریو می‌چینم که خودم و بچه‌هام قرص بخوریم و بخوابیم و صبح بیدار نشیم. دلم شکسته. ده سال از جوونیم تباه شد. میشه یه روز از دست این مرد خلاص بشم؟ یا قراره این آرزو رو هم به گور ببرم؟
کنار سینک میزاری؟ جاگیر نیست منم معمولا دیگ و قابلمه رو وقتی میشورم کنار سینک میزارم بشقابا رو نم ...

آره کنار سینک جاداره من هرظرفی رو بشورم میذارم روی اون وقتی خشک شد میذارم سرجاش

چون کابینتا جاشون کمه قسمت آبچکان خودکابینتا بشقابای دم دستیمو گذاشتم دیگه برا ظرفای دیگه وقتی بشورم جانبود اینو گرفتم زیرشم سینی داره 

کنار سینک میزاری؟ جاگیر نیست منم معمولا دیگ و قابلمه رو وقتی میشورم کنار سینک میزارم بشقابا رو نم ...

خواستم عکس بذارم نشد از نت نگا کن آبچکان رومیزی خیلی خوبه وقتی مهمون هم بیاد میتونی برش داری

2706