1874
1955

سوراخ داره اما انگارسفته میک ک میزنه شیرنمیره دهنش بنظرتون چکارش کنم

ندیدم در جهان بهتر ز مادر...سروجانم همه بادا فدایت❤

یه کم سوراخشو گشادتر کن

سلام😍حدیث هستم🙈🤪 خانوم کوچولوی آقا مسعود🤕🤪 یه دختر شیطون آبان ماهی😬 که از بس حرف میزنه مخ عاقاشو میخوره😅یه دخی درس خون🤓 ولی عاشق آشپزی،کیک پزی و شیرینی پزی😍💪 عاشق خرید کردن و دور زدن توی پاساژ😎✋

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1983

با نوک قیچی ابرو خیلی ریز حالت بعلاوه بزن

وقتی میخری خیلی ریزه سوراخ

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          
1967
نمیدونم

بچه چند وقتشه خیلی ام گشادش کنی میپره گلوش، با سوزن سوراخ کن، اگه ارتودنسی از بالا و بغل بزن

یکی از دلایل آرامش من💗اینه که برام مهم نیست دیگران چه فکری راجبم میکنن‌💗دیگران اگه فکر کردن بلد بودن💗 ی فکری به حال خودشون میکردن!!! 
بچه چند وقتشه خیلی ام گشادش کنی میپره گلوش، با سوزن سوراخ کن، اگه ارتودنسی از بالا و بغل بزن

هشت ماهشه.قبلیش گشاد شده بود میریخت.ن معمولیه

8
نمیدونم

منم هفته پیش گرفتم اینطوری بود بعضی مارکای متفرقه جنسش سفته سخت شیر میاد بیرون، بیبی لند بگیر خوبه

یکی از دلایل آرامش من💗اینه که برام مهم نیست دیگران چه فکری راجبم میکنن‌💗دیگران اگه فکر کردن بلد بودن💗 ی فکری به حال خودشون میکردن!!! 
منم هفته پیش گرفتم اینطوری بود بعضی مارکای متفرقه جنسش سفته سخت شیر میاد بیرون، بیبی لند بگیر خوبه

نمیدونم شوهرم خریده تو پلاستیک بود اصن جلذنداشت ک بدونم چ مارکیه

هشت ماهشه.قبلیش گشاد شده بود میریخت.ن معمولیه

هرموقع سوراخش بازتر شده چک کن پاره نشه بره تو گلوش، پسر من یکسابشم بود رشیشه اش گشاد میشد نمیتونست شیرشو جمعش کنه یهو پر میشد دهنش میپرید گلوش. خب اشکال نداره همون از ی ذره کنارتر دوباره سوراخ کن. 

نمیدونم شوهرم خریده تو پلاستیک بود اصن جلذنداشت ک بدونم چ مارکیه

ازینا ک پیچیدن تو ی پلاستیک؟