2733
2734
عنوان

تورو خدا کمکم کنید😭باوجود آی یودی حامله م

| مشاهده متن کامل بحث + 583 بازدید | 56 پست
عزیزم حلال خدارو حروم میکنی وقتی قلب نداره و فقط یه عدسه ؟ اگه اینجوره معذرت میخام به شوهرمون بگیم ...

هیچ کدوم از مراجع تو هیچ زمانی اجازه سقط ندارن.خودت داری میگی گناه داره سقط،چرا خودتو شریک گناه دیگران میکنی؟روح خدا توش دمیده شده،خدا بهش حیات داده به نظرت مخالفت با خواست خدا گناه نیست؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من میترسم ای یودی خیلی بالا رفته باشه اونوقت باید چکار کنم اونقدری نگرانم همش میرم میشینم تو دستشویی میگم شاید آی یودی بیاد پایین اما اصلا غیب شده

خواهرم میگفت آروم چک کن ببین نخ دستگاه مثل قبل داخل واژنت هست یا نه اما هیچی به هیچی 

از دردشم میترسم

خدا حفظشون کنه چه دلی داری خواهر منم از دیروزه یه ریز گریه میکنم

اولشه عادت میکنی . ولی خیالت راحت دومی خییییبلی راحت تر از اوله اصلا نمیدونی چجوری بزرگ میشه. فقط یه فکری به حال اون آیودی بکن

2731

بنظرتون ممکنه خارج رحمی باشه که هم لک بینی وخونابه دارم وهم اینکه بعد از۱۳ روز خط بی بی چک کم رنگه این کم رنگی به پایین بودن عدد بتا هم ربط داره بنظر شما؟؟؟؟

هیچ کدوم از مراجع تو هیچ زمانی اجازه سقط ندارن.خودت داری میگی گناه داره سقط،چرا خودتو شریک گناه دیگر ...

عزیزم وقتی فعلا هیچی نداره .بعد صدمه زدن به خود مادر گناه نیست که اگه خدانکرده زبونم لال بچه نتونه چیزای ضروری و دریافت کنه و مشکل پیدا کنه؟حتی زمان قدیمم دو سال به دوسال باردار میشدن تا یکم جون بگیرن .خیلی محدوده کسایی که بعده یکسال مادر شدن و زیره نظر پزشک بودن یا انواع و اقسام ویتامین غیره خوردن.به نظرت گناه کدوم بیشتره؟گاهی بین بدو بدتر آدم بد و انتخاب کنه به نفع خودشو همه هست 

واینکه خیلی نگرانم چون ما آزمایش ژنتیک ندادیم وپسرخاله ودختر خاله ایم قبل از بچه اولم رفتیم برای آزمایش دکتر گفت۷میلیون هزینه آزمایشه ولی چون بچه اوله ریسک کنید وبزاریدمعلوم بشه خدایی نکرده ناقص بشه سقط میشه وخدا روشکر بچم خیلی باهوش وسالمه اما این یکی داره شدیدا نگرانم میکنه😔

واااای پس آیو دی هم مطمین نیست؟؟ 😒😒 بهترین روش قرص

قرص هم نمیشه خیلی اعتماد کرد بنظرم بهترین روش کاندومه😅

تو زندگی ، هرروزی ک ، واسه دلت زندگی کردی ؛ بُردی....حتی اگ اشتباه کرده باشی...✌️

بنظرتون الان برم پیش ماما برای آزمایش بتا بعدازظهر برم پیش دکتر خودم برای چک کردن وآی یودی؟؟؟دلم خیلی هوله😰من میگفتم تاپسرم ۵ساله نشده بچه نمیارم که رو تربیت وآموزشش تمرکز کنم و...

ولی کار خدا😔😐