2737
2734

یکساله آی یودی گذاشتم بچه م یکسال و۷ماهشه دقیقا۱۳روز عقب انداختم با وجود اینکه دستگاه جلوگیری داشتم بخاطر همین گفتم ممکنه هورمون هام بهم ریخته واصلا به حاملگی فکر نکردم تا اینکه دیروز به زور خواهر شوهرم بی بی چک خریدم از دیروز صبح تا الان ۳بار تکرار کردم همش مثبته جواب بی بی چکم خیلی ناراحتم نمیدونم چکار کنم وبدتر از این هم اینکه همش خونابه دارم وقتی میشینم تو دستشویی اما لباسام فقط یه بار شلوارم کثیف شد وگرنه این ۱۳روز نواربهداشتیم کثیف نمیشه 

خیلی نگرانم تورو خدا تجرباتتون رو بهم بگید آیا سقط میشه یا نه؟؟

بخاطر پسرم داغونم هنوز بچه س خیلی گناه داره 😭😭

سقط نمیشه دیگه مجبوری نگهش داری.

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛

چک میکردیش هرشیش ماه🤔

منم ایودی دارم عقب انداختم ولی بی بی منفیه پس چرا پریود نمیشم  

تو زندگی ، هرروزی ک ، واسه دلت زندگی کردی ؛ بُردی....حتی اگ اشتباه کرده باشی...✌️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آیودی رو هر چند وقت یکبار باید چک کنه پزشکت حتما تکون خورده..

نمیدونم چی بگم شرایط سختیه.ولی اگر فکر میکنی نمیتونی هنوزکه قلب تشکیل نشده سقطش کن

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛

پس چرا خونابه دارم همش😭شما تجربه ای داری؟با وجود اینکه۱۳روز گذشته ولی خط دوم بی بی چکم خیلی پررنگ نیست اما واضح واضحه

دستگاهم بالا رفته چی میشه؟

بعد از ظهر میرم دکتر😭

آیودی رو هر چند وقت یکبار باید چک کنه پزشکت حتما تکون خورده.. نمیدونم چی بگم شرایط سختیه.ولی اگر فک ...

دلم نمیاد اصلا همچین کاری کنم شوهرم خوشحاله ولی خودم خیلی ناراحتم وبیشترم بخاطر پسرم😭

2738

منم بچم یکسال و ۷ ماهش بود دومی رو باردار شدم راحت بود تا اون به دنیا اومد دوسالو ۴ ماهش شده بود ۲ سالگیم از پوشک گرفتمش . الانم همبازین .

سومیمم چند روز دیگه میاد سه تا پشت سر هم فاصله دوتا آخری یکسال و ده ماهه

بجز پسرت حداقل دوسال طول میکشه که بدنت سلولاش باز زنده بشن و بدنت مقاوم .زوده عزیزم برای بچه دار شدن دوباره .برو سونو ببین قلب نداره بنداز اینجوری به سه تا ظلم میشه هم پسرت هم خودت هم اون بچه تو شکمت 

عزیزم اگر بمونه اختلاف سنیشون خوب میشه و باهم بزرگ میشن و به نفع پسرت هم هست

من دخترم ۱۹ ماهش بود باردار شدم و خیلی هم راضی ام

ینی مثل شما

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
چک میکردیش هرشیش ماه🤔 منم ایودی دارم عقب انداختم ولی بی بی منفیه پس چرا پریود نمیشم    

من از قبل کرونا گذاشتم تا الان بیشتر از۵بار رفتم چک کردم ولی نمیدونم چطور شده

من هم وقتی به دنیا اومدم دو سال و پنج ماه با خواهرم فاصله داشتم الان این قدر باهم صمیمی و خوبیم. بچه هم بودیم همش هم بازی بودیمو الان هم دوستیم هم خواهر. ایشالله که خیره عزیزم 

دلم نمیاد اصلا همچین کاری کنم شوهرم خوشحاله ولی خودم خیلی ناراحتم وبیشترم بخاطر پسرم😭

گلم اینطور فکر نکن من الان ۲۸ هفتم دخترم ۲۵ ماهش میاد شکمم رو بوس میکنه قربون صدقه داداشش میره و دوستش داره

این به شما بستگی داره که حس پسرت رو نسبت به جنینت چه طور کنی

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2706