2733
2739
عنوان

تورو خدا کمکم کنید😭باوجود آی یودی حامله م

| مشاهده متن کامل بحث + 583 بازدید | 56 پست
من هم جلوگیری طبیعی، هم قرص 😁😁

بهترین روش جلوگیری ، اصن رابطه نداشتنه😅 هیچ استرس هم نداره حامله هم نمیشی

تو زندگی ، هرروزی ک ، واسه دلت زندگی کردی ؛ بُردی....حتی اگ اشتباه کرده باشی...✌️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واااای پس آیو دی هم مطمین نیست؟؟ 😒😒 بهترین روش قرص

عزیزم بیشترین درصد اطمینان بین راههای جلوگیری رو ای یودی داره اما اینی که شد

منم چون میگفتن خیلی مطمئنه گذاشتم

2728
عزیزم بیشترین درصد اطمینان بین راههای جلوگیری رو ای یودی داره اما اینی که شد منم چون میگفتن خیلی مط ...

آزمایش بده شاید اشتباه مثبت میزنه

بچه شیر نمیدی؟

تو زندگی ، هرروزی ک ، واسه دلت زندگی کردی ؛ بُردی....حتی اگ اشتباه کرده باشی...✌️
چرا شیر میدم اما چون شیرم کمه شیرخشک هم میخوره

منظورم اینکه شاید هورمونات بهم ریخته. بنظرم برو آزمایش بده

2740

اسی  دیگه ناراحتی نداره ک...بسلامتی دوباره خدا بهت نی نی داره .میدونی چن نفر میخوان الان جات باشن.فقط کارای سنگین نکن زود برو ببین باید چ بلایی سر آی یو دی بیاری

لطفابرای رفع مشکلات مامان مهربونم صلوات بفرستید دوستای مهربونم،من ب نفس های گرم شما ایمان دارم❤
منم تالاسمی مینورهستم هستم وبه شدت کم خونیم اذیتم میکنه وای دیگه الان کاری از دستم برنمیاد😢

انشالله هرچی به صلاحته 

ایشالله خوب میشه توکل بخدا

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)

سلام دوستان آزمایشم مثبت شد وسنو ۶هفته و۳روز بود ولی قلب نداره چکار کنم آی یودی هم رفته داخل باید برم اتاق عمل با دستگاه وساکشن دربیارن برام میترسم ممکنه سقط بشه؟