2733
2739

من ۲۶و شوهرم ۳۶ 

هردو مشکل داریم و ۸ساله ازدواج کردم و ۵ساله اقدامم

خودم تنبلی شوهرم مشکل مورفولوژی و دی اف ای و تحرک ..

همه کاری کردیم ازطب سنتی و بادکش و عرق های گیاهی تا عکس رنگی و عمل هیستروسکوپی و لاپراسکوپی و ای یو ای و ای وی اف ....نشد که نشد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام 24سالمه  شوهرم مورفولوژی سه درصد  خودم ذخیره تخمدانم کمه 3ساله ناباروری دارم ی سق ...

علائم خاصی داشتین  ذخیرتون کمه؟؟مثلا خونریزی کم پریود

😍 بالاخره منم توی 21بهمن 99بعد دوسال مادر شدم خدایاشکرت دوستان دعا کنید نی نیم سالم بیاد بغلم انشالله قسمت همه منتظرا💕
2738

سلام من24ساله شوهرم31ساله یسالونیم اقدامم شوهرم سالم خودمم پریودم منظم عکس رنگی و ازمایش  هورمونی دادم اول گغتن سنو تنبلی دارم بعد چندوقت بدون دارو رفتم سنو فولی خوب داشنم ولی باردار نمیشم نمیدونم چرا..انواع سنوها و دکترا زفتم..سیادونه عس خوردم..گرده نخل پنج انگشت اصلا فایده نداره

😍 بالاخره منم توی 21بهمن 99بعد دوسال مادر شدم خدایاشکرت دوستان دعا کنید نی نیم سالم بیاد بغلم انشالله قسمت همه منتظرا💕
ن گلم پریود مرتب میشم بعد لاپاراسکوپی ازمایش دادم دیدم خیلی کمه داغون شدم

وای منم همه ارمایشا دادم عکس رنگی همه چی...فقط ذخیره تخمدان  ندادم میترسم منم همیطور باشم

وای منم همه ارمایشا دادم عکس رنگی همه چی...فقط ذخیره تخمدان  ندادم میترسم منم همیطور باشم

ن عزیزم انشاالله نیستی ولی حتما ازمایشات هورمونی رو بده

سنو سوم پریود رفتی؟

میشه برا مادر شدنم دعا کنی.ممنون
ن عزیزم انشاالله نیستی ولی حتما ازمایشات هورمونی رو بده سنو سوم پریود رفتی؟

ازمایش هورمونی دادم مشکلی نبود جز پرولاکتیمم ک زیاد بالا هم نبود وری دارو داد خوردم..ن سنو سوم روندادم شکمیه؟

واژینال عددهاش چند بود ؟ AMhندادی؟

یادم نیست بزرگترین اشتبای ک کردم بیمه ما تکمیلیه باید برن واسه بیمه جواب ازمایش یادم.  رفت کپی بگیرم ولی همش خوب بودن گرولاکتینم 35

2706