2737
2739

دارم از بغض می ترکم میشه بهم بگین درست میشه؟دارم دیوونه میشم بخدا دیگه واقعا دارم کم میارم بگین! بهم بگین همه چی درست میشه. میدونم هیچی درست نمیشه ولی حتی اگه درست نشه هم مهم نیست فقط بهم بگین.

دیگه نمی تونم تحمل کنم

👈عشق مال بچه هاست. من قلبمم مغز داره👉

این ینی متنفر نیسی ادای متنفرارو در میاری/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام... 

منم مدت ها بود یه سری رفتارای مادرم اذیتم می کرد هر بارم بهش میگفتم فایده نداشت دو سه ماه ز نمیزدم بعد خودم مجبور میشدم فراموش کنم اما این سری اخر دیگه نتونستم هیچی رو فراموش کنم... اصلا دوست ندارم باهاشون ارتباط داشته باشم. 

از مامانم توقع مهربونی داشتم اما همیشه مامانم طلبکاره. اما برای بچه های دیگه اش جونشو میده. 

خدای خوبم سلام. میشه بغلم کنی? خیلی دلم گرفته. از تلاشهای بی ثمر از امیدهایی که به ناامیدی ختم میشه... چقدر تلاش کردم هر بار از خود خودت خواستم کمکم کنی با بچه ام برم کربلا... نشد من با عروسکش رفتم... به نیابت از بچه هایی که نمیدونم کی لایق داشتنشون میشم عمودهای نجف تا کربلا را رفتم... خدایا هر شب با اسباب بازی که تو حرم آقا قمر بنی هاشم بهم دادی میخوابم... خدایا من می ترسم خیلی می ترسم بغلم کن تنهام خیلی نذر کردم اما من ناامید نمیشم من از خاندان کرم ناامید نمیشم من از معدن الرساله ناامید نمیشم ازشون میخوام شفیعم نزد تو باشن... خدایا کمکم کن ناامیدی رو از همه منتظرا بگیر.جز تو کی رو دارم مگه... تو خوب خدایی هستی. خدایی که انما امره اذا اراد شیئا ان یقول له کن فیکون. پس شاکر تو میمانم.در مورد چنین خدایی باید گفت فسبحان الذی بیده ملکوت کل شیء و الیه ترجعون. من از درگاه تو ناامید نمیشوم و گمان ندارم که بر من رحم نکنی:ما هکذا الظن بک...**خدایا هزاران هزارن... هزاران بار ازت ممنونم که دلمو شاد کردی 
2740
این ینی متنفر نیسی ادای متنفرارو در میاری/

بخدا متنفرم ولی جلوی خودمو میگیرم چیزی بهش نگم چون مادره بهش قرار بود زیر پاش باشه ولی زمین منو جهنم کرده

امروز بی هوا ته دلم گفتم الهی خدا ورت داره از رو زمین! یهو به خودم اومدم نشستم زار زدم

شاید فکر کنی درست نمیشه ولی ی جوری کنارهم چیده میشه ک بال در میاری من اهل امید واهی نیستم ب کسی ول ...

درست نمیشه دیگه چند سال صبر کنم؟ موهام سفید شده اعصابم ضعیف شده جرات نمی کنم بخوابم حتی چیکار کنم؟ روانی شدم دیگه

عذاب وجدانت بخاطر اینه که تو فرهنگ ما پدر و مادر رو خیلی تقدیس میکنن و کاری به خوبی و بدی و فاسد و درستکار بودنشون ندارن

بنظر من شاید بهتر باشه رو خودت کار کنی و بگی که : از کارها و اخلاق و سبک زندگیش خوشم نمیاد و تصمیم ها و رفتارش رو نمی پسندم
اسم نفرت روی حست نذار تا عذاب وجدان هم نگیری

بخدا متنفرم ولی جلوی خودمو میگیرم چیزی بهش نگم چون مادره بهش قرار بود زیر پاش باشه ولی زمین منو جهنم ...

عزیزم.....نمیشع عاروم باش بحرفی شاید روش اثر داشت...میدونم تو تلاشتو میکنی اما صبور باش...سعی کن اخلاقای خوبت جوری باشع روش اثر بزارع/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/
کی گفته من حق ندارم؟

نمیدونم ولی لااقل یکم برات زحمت کشیده که یه جور خودتو قانع کنی دوسش داشته باشی 

مامان من اونور دنیا دنبال زندگی خودشه فقط هر چندوقت پیام میده یا زنگ میزنه 🤷‍♂️🙄

چرامتنفری؟

قبلا داستان زندگیمو گذاشتم خلاصه ش کنم برادرم مشکوکه و دست بزن داره بیکاره و دائم تو خونه ست.
 مادرمم مشکل روانی داره تو خونه ازش نگهداری می کنیم. خرج برادر و همسر برادرمو مادرم میده میلیونی خرجشونو میده و میوه پوست میکنه میذاره دهن عروسش اما اصلا فکر من نیست. به پسرش جهاز کامل داد با این که دارن با ما زندگی می کنن اما برای من یه قاشقم نخریده و نمی خره. به اسم من واسه پسرش وام گرفته و تا میگم قسطشو بدین برادرم کتکم میزنه. اوایل مقاومت میکردم در برابر احساسم و سعی می کردم حس تنفرمو سرکوب کنم ولی دیگه خسته شدم نمی تونم. کارای غیر قابل بخششی در حقم می کنه. فحشای بدی میده. مادرم مدام ازارم میده روحم نابود شده دیگه خسته شدم

درست نمیشه دیگه چند سال صبر کنم؟ موهام سفید شده اعصابم ضعیف شده جرات نمی کنم بخوابم حتی چیکار کنم؟ ر ...

ذکر بگو خیلیف اروم میشییی خیلییییی بهت کمک میکنه با خدا حرف بزن خیلی راحت گریت گرفت اشکالی نداره ولی بزن مطمئن با خدا میشنوه و کمکت میکنه

2706