2733
2734
عنوان

بی بی چک

18 بازدید | 30 پست
سلام عزیزان.من 2 تا بی بی چک گذاشتم هاله خیلی کمرنگ نشون دادن دوتاشونم....بعضیا میگن هاله کمرنگ ینی منفی...نظر شما چیه
عاشق این متنم:رفاقت ب تعداد نیس...ب معرفته... یوسف 11 برادر داشت و حسین 1 عباس....
منم میگم یعنی منفی عکسشو میتونی بذاری
بعد از ۸ سال معجزه ی خدا رو دیدم.١3 شهریور 98 روز تولد همسرم, فهمیدم حاملم,کادوی تولدش بی بی چک مثبت بود.از اسفند ۱۴۰۱ در حال اقدام برای بچه ی دوم هستم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه خطش قابل رویت باشه،مثبته،حالا هرچقدرم که بخواد کمرنگ باشه،منم وقتی دخترمو باردار بودم یه خط خیلی کمرنگ افتاده بود،همین امروز برو آز بده،جوابش ۲ساعته حاضر میشه،حتما آز بده تا خیالت راحت بشه،من که میگم حامله ای ایشالا،مبارکه عزیزم
2731
واس من 2 تا بی بی با مارک مختلف هاله انداخت قشنگ میدیدم ولی آرم منفی فرداش پری اومد من تجربه ی شخصیمو گفتم
بعد از ۸ سال معجزه ی خدا رو دیدم.١3 شهریور 98 روز تولد همسرم, فهمیدم حاملم,کادوی تولدش بی بی چک مثبت بود.از اسفند ۱۴۰۱ در حال اقدام برای بچه ی دوم هستم.
2740
2706