2737
2739
عنوان

قلییون کشای عزیز بیایین ی لحضه 😁🥰

2174 بازدید | 28 پست

دوستان برای اینکه قلییون دودش غلیظ بشه چیکار کرد واینکع سرگیجه نگیریم چیکارکنیم ی بار ی دوستی میگف برای اینکه گیج نشی رو زغال نمک بپاش گیج نمیشی یعنی صحت داره

فردا برای عذرخواهی دیر است امروز زخم‌نزن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لحظه

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2728

ذغال چینی اصلااااااا استفاده نکن سرگیجه میاره 

ذغالت خوب خوب داغ باشه خام نباشه 

چای نبات هم کنارش استفاده کن 

حله

محو رخسار تو ابلیس شد و سجده نکرد مات و مبهوت فقط گفت عجب سیمایی....💚
2740

زغال خوب سرگیجه نمیاره و زیاد دود میکنه، کلا زغال خیلی مهمه.البته من قلیون کش نیستم چون پوستم خراب میشه😁

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.

برااینکه دودش زیادبشه بایدزغالش حسابی سرخ شه درحدی ک سفیدبشه دورش.بعدم اون فیلماکه دودش خیلیه دود زا میزنن ک بیخودومضره .تنباکوش اندازش خوب بشه زغالش خوب سرخ شه آب قلیون اندازه باشه ونشتی نداشته باشه دودش عالی میشه

خدایاشکرت که منوبه همه ارزوهام رسوندی...خدااجونم مرسی که تاتاریخ99/9/9نی نی دارم کردی..بابت همه چیز ممنونم ازت خدای مهربونم...خدایامن به معجزه تووعدد9ایمان دارم
2706