2737
2739
عنوان

قلییون کشای عزیز بیایین ی لحضه 😁🥰

| مشاهده متن کامل بحث + 2174 بازدید | 28 پست

برا سرگیجه نگرفتن اولا زغال باید خوب رو اتیش سفید سفید بشه دوم از زغال مرغوب استفاده بشه سوم چیزای سبک بکش مث بلوبری یا آلو یخ

داخل آبشم نصف استکان آبلیمو بزن خنک میکنه

برا دود غلیظ داشتنم ب مارک تنباکو بستگی داره مارک بنگ بنگ خوبه و اینکه ذغال کم نباشه ولی وسط هم نذار ذغالارو ک تنباکو رو بسوزونه بذار بغلا دوسه تا ذغال رو... تنباکو هم به مقدار کافی بریز ن زیاد ک خفه کنه ن کم

با کمک تاپیک لاغری هدفمند باربی میشممم💪وزن اولیه ۷۸ وزن فعلی۶۷/۵😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم واسه سرگیجه قلیون فقط حبه قند بخور،نمک نریز رو ذعال دل درد میگیرب

پرنسسگیس بریده سابقم کاربری قبلم مال ۹۷.۷ رمز کادبریم یادم نمیاد                                                  ❣  همسرعزیزم باتمام وجوددوستدارم❣
2728
یعنی جوننن مخلصه همه قلیون‌کشا ما پاستوریزه‌ها جمعو ترک کنیم با اجازه عزت زیاد

من قلیون کش نیستم عزیزم فوقش ماهی یه بار بکشم اونم تو خونه باشوهرم.....منم پاستوریزه و معصوم بودم شوهرم منو معتاد و گمراه کرد😑

قلیون خیلی ضرر داره حداقل سیگار بکشید

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤
2740
من قلیون کش نیستم عزیزم فوقش ماهی یه بار بکشم اونم تو خونه باشوهرم.....منم پاستوریزه و معصوم بودم شو ...

انشالله گیر بیاد واسمون از اینجور شوهرا

چون من خودم تو خونواده خیییییییلی مذهبی بزرگ شدم

ولی داداشم به لطفه خدا تمامه عقده‌هارو دراورد و هم قلیون میکشه البته تفریحی و مشروب هم بدبختانه مبخوره 

از قلیونش ناراحت نیستم ولی از مشروبش خیییلی

ولی اینجور ادما رو خریدارم خوشم میاد ازشون

مثله داداشم و همسرتون رو

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی
انشالله گیر بیاد واسمون از اینجور شوهرا چون من خودم تو خونواده خیییییییلی مذهبی بزرگ شدم ولی داداش ...

ماهم شاید ۴.۵ماه یکبار معتادش نیستم 

فردا برای عذرخواهی دیر است امروز زخم‌نزن
انشالله گیر بیاد واسمون از اینجور شوهرا چون من خودم تو خونواده خیییییییلی مذهبی بزرگ شدم ولی داداش ...

عزیزمم انشاالله یه همسر خوب باب میلت قسمتت بشه و انشاالله داداشتم مشروب خوردنش و ترک کنه 

شکر خدا ما از اهل مشروب و این حرفا نیسیم از نزدیکم تاحالا ندیدمش

عزیزمم انشاالله یه همسر خوب باب میلت قسمتت بشه و انشاالله داداشتم مشروب خوردنش و ترک کنه  شکر ...

خدا از دهنتون بشنوه

البته برادره منم همیشه نمیخوره ولی ماهی ۱یا۲ رو میخوره

و خوب خیلی گناه داره بالاخره

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی
خدا از دهنتون بشنوه البته برادره منم همیشه نمیخوره ولی ماهی ۱یا۲ رو میخوره و خوب خیلی گناه داره با ...

بله هم گناه داره هم کلی صدمه میزنه به سلامتیش