2410
2553
عنوان

قلییون کشای عزیز بیایین ی لحضه 😁🥰

1967 بازدید | 28 پست

دوستان برای اینکه قلییون دودش غلیظ بشه چیکار کرد واینکع سرگیجه نگیریم چیکارکنیم ی بار ی دوستی میگف برای اینکه گیج نشی رو زغال نمک بپاش گیج نمیشی یعنی صحت داره

فردا برای عذرخواهی دیر است امروز زخم‌نزن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

لحظه

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2456

ذغال چینی اصلااااااا استفاده نکن سرگیجه میاره 

ذغالت خوب خوب داغ باشه خام نباشه 

چای نبات هم کنارش استفاده کن 

حله

محو رخسار تو ابلیس شد و سجده نکرد مات و مبهوت فقط گفت عجب سیمایی....💚
2714

زغال خوب سرگیجه نمیاره و زیاد دود میکنه، کلا زغال خیلی مهمه.البته من قلیون کش نیستم چون پوستم خراب میشه😁

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.

برااینکه دودش زیادبشه بایدزغالش حسابی سرخ شه درحدی ک سفیدبشه دورش.بعدم اون فیلماکه دودش خیلیه دود زا میزنن ک بیخودومضره .تنباکوش اندازش خوب بشه زغالش خوب سرخ شه آب قلیون اندازه باشه ونشتی نداشته باشه دودش عالی میشه

خدایاشکرت که منوبه همه ارزوهام رسوندی...خدااجونم مرسی که تاتاریخ99/9/9نی نی دارم کردی..بابت همه چیز ممنونم ازت خدای مهربونم...خدایامن به معجزه تووعدد9ایمان دارم
2706