2737
2734
عنوان

مربای مرغ و گردو😑بیاین غیبت دارم سبزی پاک میکنم😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1680 بازدید | 128 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂منم زنداییم غذاهاش اکثرا نپخته س ولی خودشون خیلی تعریف میکنن😂😂😂خداشاهده یبار چنگال میزدیم بع گوشتا خون میزد بیرون دراین حد نپخته 

تنها دوستم🙆 سایمه ....🥀🖤
2731

بچه ها منم تا حالا فسنجون نخوردم 😐

چهارمین کاربری، دوست عزیز روان پریشی که انگشت بی صاحاب بی قرار داری هی گزارش میزنی، اره دقیقا با خودتم، روزی سه وعده تپاله گاو بردار بریز رو سرت بدبخت، با تچکر😐

مزه غذا سلیقه ایه چون شما دستپخت این خانم دوست نداری نمیشه گفت ک دستپختش خوب نیس یا مشکل داره شما تا حالا فسنجون نخوردی پس نمیتونی بگی خوب پخته بوده یا بد چون اولین بار بود میخوردی احتمال داره کلا ترکیب گوشت و گردو دوست نداشته باشی و هرکسی دیگه هم برات میپخت بازم به زور میخوردی

اس چندسالته که فسنجون نخوردی؟برام جالب بود 

منم نخوردم البته امتحان کردماااا هربار مامانم اصرار داشت امتحان کنم و ممکنه خوشم بیاد هیچوقتم خوشم نمیاد خودمم درست نمیکنم ۲۷ سالمه

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
2738
من بیشتر دوستت از این تعجب کردم فسنجون نخوردی تا حالا😲😲

چرا تعجب 

من هم تا حالا نخوردمم

علاف سایتم😑😑😑مادر ی دختر عاقل ومودب😍😍خوشحالمم که دخترم تربیتش خوبه😄😍😍انشالله میتونم همینطور جلو برم برا تربیتش😍😍زیاد میام سایت کم چت میکنم😑اگه جایی ریپلایم کردی لایکت کردم فک نکنید حق با شماست😊فقط حال ندارم چت کنم😕سایت شده سرگرمیممم😔ولی رفیقی ندارم😮گاهی وقت بدون مخاطب وتایپک خاصی ساعت ها داخلش چرخ میزنم😮😑ولی نمیتونم دل بکنم ازش😕