2733
2739

ترکیباتشون یکیه ولی قیمتاشون متفاوته

اوا پلاس رو داروخانه به شما گفتن روزی چند تا مصرف؟

مشکل کوچیکی فولی داشتین شما؟

دلبند نازنیم به یمن وجود پر برکتت روزی هزار بار شکر خدا میکنم..و بوسه میزنم به دستای نازت که بوی بهشت میده
ترکیباتشون یکیه ولی قیمتاشون متفاوته اوا پلاس رو داروخانه به شما گفتن روزی چند تا مصرف؟ مشکل کوچیک ...

اره فولیککلم از ۱۷ بیشتر نمیشد با کیوتن و متفورمین میخورم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
دکتر گفته شبی ۱ عدد

بعد از مصرف سونوی فولیکول ندادین برای ارزیابی سایز؟

میزان تاثیر گزاریه قرص رو میخام بدونم

دلبند نازنیم به یمن وجود پر برکتت روزی هزار بار شکر خدا میکنم..و بوسه میزنم به دستای نازت که بوی بهشت میده
بعد از مصرف سونوی فولیکول ندادین برای ارزیابی سایز؟ میزان تاثیر گزاریه قرص رو میخام بدونم

سلام عزیز چرا روز ۱۳ رفتم سونو ...من لتروزول اوا پلاس متفورمین و پودد اینو فولیک و کیوتن میخوردم فولیکول زودتر آزاد شده بود روز ۱۱....خیلی ناراحت شدم.دکتر نگفت ک زود برم سونو مونام روز ۱۳ رفتم ک فولیکول ترکیده بود دیگ اقدام فایده نداشت ...دکتر گفت تخندانات عالی ب دارو جواب دادن.حالا نمیدونم واقعا فولیکولم سایزش چند بود اصلا تو روز ۱۱ آزاد بشه کیفیت داره یا نه؟؟؟؟خدا میدونه...خسته شدم دیگه

سلام عزیز چرا روز ۱۳ رفتم سونو ...من لتروزول اوا پلاس متفورمین و پودد اینو فولیک و کیوتن میخوردم فول ...

ناامید نباش

مگه شما اقدام مرتب نداشتین؟؟ قبل از ۱۳ اقدام نداشتین؟

اون جیزی که سهم و دد تقدیرتون باشه از کنارتون رد نخواهد شد..وقتی ازاد شده و فولیکول خوب داشتین احتمالش خیلی زیاده که مثبت بشین..اسپرم توی رحم ۳ روز زنده میمونه

منم اینماه فقط اوا پلاس خوردم ولی طبق دستور جعبه خودش روزی ۴تا..سونو اینا هم نرفتم که وضعیتمو بررسی کنم..خواستم از کسی که تجربه کرده مطمین شم که جواب میده

پودر اینفولیکم خیلی عالیه

انشالا  تاپیک بعدیتون خوش خب باشید

ناامید نباش مگه شما اقدام مرتب نداشتین؟؟ قبل از ۱۳ اقدام نداشتین؟ اون جیزی که سهم و دد تقدیرتون با ...

ممنونم از دلگرمیت....من اصلا تنبلی ندارم برا جنسیت میرم اینارو داد...خالا هم مدروفم داده مبادا کیست بشه...توکل ب خدا ...همچنین برا شما بهترین اتفاق بیافته

2738
ممنونم از دلگرمیت....من اصلا تنبلی ندارم برا جنسیت میرم اینارو داد...خالا هم مدروفم داده مبادا کیست ...

انشالله به منسیت دلخواه برسید عزیزم

این مکملها رو برای تعیین چه جنستی تجویز کردن؟ اکثرا اخه قند سوزن مثل متفورمین و اوا پلاس و اینفولیک

اخه من هم اوا پلاس دارم مصرف میکنم

و اینکه جنسیت دختر مد نظرمه

حالا نمیدونم درست دارم‌میرم یا نه

برای همین از شما سوال کردم با توجه قرصی که پزشکتون تجویز کرده برای دختر هست یا پسر!

اخه من هم اوا پلاس دارم مصرف میکنم و اینکه جنسیت دختر مد نظرمه حالا نمیدونم درست دارم‌میرم یا نه ...

من واسه پسر میخوام...واسه بهبود تخمک گذاریه ربطی ب جنسیت نداره ...چون دختر قبل تخمک گذاری باید اقدام کرد پسر شب تخمک گذاری...ی شب قبل اقدام تو تشت سرکه بشین با آب رقیق کن 

انشالله به منسیت دلخواه برسید عزیزم این مکملها رو برای تعیین چه جنستی تجویز کردن؟ اکثرا اخه قند سوز ...

اره چون خوده قند مانع تخمک گذاری میشه...اونطوری بهتر آزاد میشن ....