2726

شوهرمن ی رفیقی داره که باهاشون رفت و آمد داریم

خانومش ک فوق العاده قرتی و پزوعه اینم بگم ک بدونین😒

با اینکه سال ها خونه باباش آشپزی کرده ولی باز در حد خوب نیست

خورش هاش اوووونقدر روغن داره ک من فقط ترجیح میدم گوشتارو بخورم

روی برنجشم ب جای زعفرون رنگ غذای صنعتی میریزه

خودش و شوهرشم اصراااار ک آشپزیش حرف نداره

نگین نمک نشناسی و فلان من همیشه ازش تشکر میکنم اینو اینجا میگم ک نمیشناسیم همو بگذریم

آقا ی دفه ک خونشون بودیم رفیق شوهرم گفتش ک خانومم دیروز ی فسنجون پخته انگشتامم خوردم فردا شام بیاین برا شمام درست کنه

منم تا حالا فسنجون نخورده بودم خیلی ذوق داشتم😑

مارفتیم 

موقع نشستن دیدم یه پلاستیک شکر دستشه و هی داره تو خورش میریزه گفتم لابد فسنجون همینطوره دیگه و خلاصه سفره و چید و بسم الله

این خورش مزه لجن و شکر میداد و مرغا بوی زحم وحشتناک

ماهم توی رودربایسی ب زور قورت میدادیم

هنوزم ک هنوزه فسنجون میبینم جیغ میکشم😒

شمام از این رومخیا دارین تو فامیل

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

🤮🤮🤮🤮 رسما گند زده به فسنجون

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!

از غریبه نمیگم از خواهرم میگم که اینجا نشسته داره میخنده .این ابجی خانوم ما ۴۰ سالشه اشپزیش افتضاحه اصرار داره که خوبه ولی بهتون قول میدم هیچکس حتی یه قاشق نمیتونه بخوره🤣🤣🤣🤣🤣🤭🤭🤭

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
2706