2733
2739

کلا هفته ای یروز فقط وقت داره اونم نصفشو خوابه قبلا هرهفته میرفتیم بعد دیدیم برای خودمون وقت نداریم یا هروقت یکی میگه بیاید خونمون میگم مادرشوهرم دعوت کرده بعد گفتیم دیگه یک هفته درمیون میایم ولی بازم هرهفته میگه بیاید😐 ما نمیریم ولی میگه اعصابمو خورد میکنه به شوهرم میگم مگه نگفتی یک هفته درمیون میایم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

ینی شبها نمیاد ؟چون منم شوهرم فقط دو روز اخر هفته خونست بقیه اش شب میاد و خسته

منم همین بود اون دو روز می‌گفت بریم خونمون

ولی من تلاش میکنم جدیدا هی برنامه بیرون میچینم تا شب دیگه خسته میشیم نمیره

طبیعیه خب چون هیجوقت نیستن میخان اون یک روزو به همه چی برسن

2740

دیگه مادرهست دلش تنگ میشه

من چی بگم که شهرمون دوساعت با مادرشوهرم فاصله داره،توقع داره با دوتا بچه کوچیک با وجود بارداری،هرهفته جمعه برم خونه شون  همسرمم قبول میکنه

الان که باردارم دوهفته یکبار میرم،مادرشوهرم خیلی شاکیه

حالا هفته ی پیش رفتیم اینهفته هم شوهرم گفت مامانم گقته بیاید بریم؟منم با بیمحلی گفتم نمیدونم بعد به ...

خوبه حالا اونا نمیان مادرشوهر من یکسره دنبال اینه بیاد خونه ما اخر هفته انگار من ادم نیستم اخر هفته ندارم دل ندارم

آخی خب دلش تنگ میشه.. ای کاش میشد یجور دیگه مدیریت زمان کرد... همسرت اصلا نمیتونه بیشتر وقت بذاره بر ...

خب ماهم ادمیم شاید بخوایم یروز خودمون دوتایی بریم بیرون دوروز قبلشم میگه قبلا هربار مامانم میگفت بیاید میگفتم مادرشوهرم گفته😐نه کلا وقتش کمه الان کل خریدای عیدو هرخریدی براخودم میخوام خودم میرم وقت نمیکنیم باهم بریم

خب ماهم ادمیم شاید بخوایم یروز خودمون دوتایی بریم بیرون دوروز قبلشم میگه قبلا هربار مامانم میگفت بیا ...

سعی کن خودتو بزنی به مظلومیت دعوا نکن با شوهرت بخاطر مادرش

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
ینی شبها نمیاد ؟چون منم شوهرم فقط دو روز اخر هفته خونست بقیه اش شب میاد و خسته منم همین بود اون دو ...

باز شوهر تو دوروز خونست شوهرمن یک روز خونست که نصفشم خوابه شبهاهم بیاد خستست ساعا کارش زیاد

2706