2752
2734
عنوان

شوهرم هفته ای یروز خونست اونم هرهفته میگه ننم گفته بیاید اینجا😐

| مشاهده متن کامل بحث + 333 بازدید | 25 پست
باز شوهر تو دوروز خونست شوهرمن یک روز خونست که نصفشم خوابه شبهاهم بیاد خستست ساعا کارش زیاد

خب بعضی وقتا که بیرون بریم خوبه وگرنه یا باید بریم خونه مادرش یا اونا بیان بساط دارم

این هفته ام باید فرار کنم چون خیلی وقته نیومدن قطعا میان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوبه حالا اونا نمیان مادرشوهر من یکسره دنبال اینه بیاد خونه ما اخر هفته انگار من ادم نیستم اخر هفته ...

وای ایح ایح ایح🥴🥴🥴 دقیقا مادرشوهر منم هر تعطیلی و مراسمی میخواد بریم خونشون

2731
خب بعضی وقتا که بیرون بریم خوبه وگرنه یا باید بریم خونه مادرش یا اونا بیان بساط دارم این هفته ام با ...

خب هراز گاهی اشکال نداره ولی اینکه هرهفته و ه  تعطیلی باشه رو مخه

همین سخته دیگه بره رومخ ادم ولی ادم خودشو بزنه به مظلومیت بنظرمخیلی سیاستمیخواد

زندگی همینه سیاست 

منم حالم بهم میخوره دوست دارم ی دل سیر دعوا کنم داد بزنم خودمو خالی کنم اما مجبورم عین با زبون نرم جریان زندگی به طرفی که دوست دارم باشه

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
اینجوری که خیلی سخته راهشم دوره

بله خیلی سخته،دو ساله دارم تحمل میکنم،با اینکه مادرشوهرم و پدرشوهرم ۶۰سال شون هست و خیلی پیر نیستن،اما وقتی همسرم تک پسر هست توقع دارن حالا که شهر خودشون نیستیم تند تند سر بزنیم،همسرمم تنها نمیره

بله خیلی سخته،دو ساله دارم تحمل میکنم،با اینکه مادرشوهرم و پدرشوهرم ۶۰سال شون هست و خیلی پیر نیستن،ا ...

میدونی ادم خودشو جای اونا میذاره میگه اوناهم حق دارن😐ولی ماهم حق داریم

میدونی ادم خودشو جای اونا میذاره میگه اوناهم حق دارن😐ولی ماهم حق داریم

مادرشوهر و پدرشوهرم دوست دارن شهر ما بیان برای زندگی ولی پدرو مادر هر دوتاشون خیلی پیرهستن و به کمک شون احتیاج دارن