2737
2739
عنوان

مربای مرغ و گردو😑بیاین غیبت دارم سبزی پاک میکنم😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1680 بازدید | 128 پست

منم تا سه ۴سال پیش فسنجون نخورده بودم ۲۸سالمه ولی الان دوس دارم خورش کرفسم تاحالا مامانم درست نکرده 

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود
اولا واقعا نمک نشناسی. اینو خودت قبول داری  دوما میشه بپرسم مزه ی لجن چطوریه؟ فسنجون هم سلیقه ...

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه اخه دیدم همه با تعجب میگن عجیبه استارتر تا حالا فسنجون نخورده 

من دفعه ی اول با گوشت قلقلی درست کردم وای انقدر مزه ش افتضاح شد  ولی با مرغ قابل تحمله آخرین بار سال ۹۷ فسنجون پختم میونه ی خوبی باهاش ندارم 

سلام!حال همه‌ی ما خوب است ملالی نيست جز گم شدنِ گاه به گاهِ خيالی دور،که مردم به آن شادمانیِ بی‌سبب می‌گويندبا اين همه عمری اگر باقی بودطوری از کنارِ زندگی می‌گذرم که نه زانویِ آهویِ بی‌جفت بلرزد ونه اين دلِ ناماندگارِ بی‌درمان!تا يادم نرفته است بنويسم حوالیِ خوابهای ما سالِ پربارانی بودمی‌دانم هميشه حياط آنجا پر از هوای تازه‌ی باز نيامدن است اما تو لااقل، حتی هر وهله، گاهی، هر از گاهی ببين انعکاس تبسم روياشبيه شمايل شقايق نيست!راستی خبرت بدهم خواب ديده‌ام خانه‌ئی خريده‌ام بی‌پرده، بی‌پنجره، بی‌در، بی‌ديوار … هی بخند!بی‌پرده بگويمت چيزی نمانده است، من چهل ساله خواهم شدفردا را به فا💖ل نيک خواهم گرفت دارد همين لحظه يک فوج کبوتر سپيداز فرازِ کوچه‌ی ما می‌گذردباد بوی نامهای کسان من می‌دهديادت می‌آيد رفته بودیخبر از آرامش آسمان بياوری!؟نه ری‌را جان نامه‌ام بايد کوتاه باشدساده باشدبی حرفی از ابهام و آينه،از نو برايت می‌نويسم حال همه‌ی ما خوب است اما تو باور نکن           
فقط تهرونیا شکر میریزن . فسنجون اصل شمالی باید سیاه و ترش باشه

آره واقعا،ماها که فسنجون جز غذاهای لاکچریمونه

ولی قلق داره پختن فسنجون،کار هر کسی نیست،سیاه و ترش😋

❤زندگی ام خوشایندم نبود، بنابراین دوباره آفریدمش  ❤  گابریل کوکو شنل
2731
آره واقعا،ماها که فسنجون جز غذاهای لاکچریمونه ولی قلق داره پختن فسنجون،کار هر کسی نیست،سیاه و تر ...

اره اگه طبق اصولش پیش بری واقعا خوشمزه مبشه حداقل ۵ ساعت باید بجوشه خوب روغن بندازه جابیوفته

فسنجون فقط فسنجونای زنه دوسته بابابزرگم 

ایشون از ی روز و نیم قبل فسنجون و بار میزارن و بشدتتتتت شیرین و انقد مونده رو گاز ک رسما تلخه موقع کشیدنم توش مجدد قند میندازه 😩😩

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)
2738