2733
2734
عنوان

مجرد بودن در عین تأهل😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3913 بازدید | 152 پست

منم مشکل تورو دارم قبل بچه دار شدن ماهی یه بار یا دوماه یه بار بود الان شش هفت ماه یه بار 

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...

دوست عزیز 

باید طلاق بگیری 

ی چیزیه ک درست نمیشه هیچوخ 

موندنت اون زندگی روز ب روز افسردت میکنه...

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دو ثانیه خودش ارضا میشد و میرفت سراغ کارش

اها

پرنسسگیس بریده سابقم کاربری قبلم مال ۹۷.۷ رمز کادبریم یادم نمیاد                                                  ❣  همسرعزیزم باتمام وجوددوستدارم❣
یعنی تواین ۵ سال؟ مگه میشه پس واسه چی ازدواج کرده؟ به خاکوا ش گفتی چی گفتن؟  مثلا مادرو خواه ...

ن بابا بچه چیه, من تو نیاز هودم موندم مث چی

خانوادش هیچی, کاری از دستشون بر نمیاد

2740
نداشتیم رابطه ای, چندباری که به دعوا و فحش و شکستن وسیله و اینا توسط من ختم شده چون بلد نبود, چون می ...

پس قضیه جدی ولی طلاق نگیر راهش نیست سعی کن بازم دنبال ی رهی واسه درمان بگردی بچه هم دارین؟هر چند ک فک نمی کنم 

یکی.از آشناهای ما همینطوره شوهرش طفلی از کمبود زیاد اخر در حد تلفنی.با یکی دوس شد  شوهر این عمل جنسی رو انجام میده ولی در.ماه مثلا یبار اونم.در حد ۵ دیقه معاشقه که چ عرض کنم سریع میره سر اصل مطلب

نطر خاصی ندارم