2733
2739
عنوان

مجرد بودن در عین تأهل😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3913 بازدید | 152 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خانوام منو میترسونن میگن تنها میشی بیجاره میشی خدا لعنتشون کنه, فقط کافیه یکی بهم قوت قلب بده

الان این وضع که از تنهایی بدتره.

بعدم مگه قراره تا آخر عمر تنها بمونی؟ زندگی خودت رو میکنی خدا هم آدم مناسب رو سر رهات قرار میده ازدواج میکنی.

2740
نداشتیم رابطه ای, چندباری که به دعوا و فحش و شکستن وسیله و اینا توسط من ختم شده چون بلد نبود, چون می ...

فکر کنم شوهرت تک بعدیه ذهنش فقط هول یه چیزی میگزده اونم کار کار به نظرت آسپرگر یا اوتیسم نیس?

نطر خاصی ندارم 

اسی دلم میخواد باهات زار بزنم دلم گرفته منم تو شرایط تو هستم   

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
دو ثانیه خودش ارضا میشد و میرفت سراغ کارش

واقعا شرایط سختی داری پنج سال؟اخه چطور ممکنه کسی از خانوادش مشکل اینجوری ندارن 

مهرسای مامان ،دختر قشنگم روز تولد دوسالگیت میخام به خودم قول بدم بهترین مامان دنیا باشم برات.ی مامان خوش اخلاق و مهربون که تو این دنیا فقط تو و بابایی برام باارزش هستین.دوستتون دارم❤🧿🎀

عزیز ده روز پشت سر هم ویتامین   E  بریز تو آبش وغذا اینها بده بخوره یکی از فامیلا مشکل شمارو داشت گفت این کارو کرده آلان از حموم بیرون نمیاد

خدایا چرا هر چی صدات میکنم صدام بهت نمیرسه باهام قهری من که جز تو کسی رو ندارم اگه تو دستم رو نگیری توبهم توجه نکنی من به کجا پناه ببرم خدایا بیشتر از توانم امتحانم میکنی دیگه طاقتم تموم شده نمیکشم مگه نمیگن خدا یه دری رو ببنده در دیگه ای رو باز میکنه چرا همه درات به روم بسته است خدا جز تو پناهی ندارم پناهم باش دستم رو بگیر منو محکم تو بغلت بگیر خدایااااااااااااااآااااااااااااااااااااااااااااااا.😪😪😪😭😭😭😭😭😭😭