2737
2739
عنوان

مجرد بودن در عین تأهل😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3913 بازدید | 152 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نداشتیم رابطه ای, چندباری که به دعوا و فحش و شکستن وسیله و اینا توسط من ختم شده چون بلد نبود, چون می ...

یعنی تواین ۵ سال؟ مگه میشه

پس واسه چی ازدواج کرده؟

به خاکوا ش گفتی چی گفتن؟ 

مثلا مادرو خواهرش یا اگه برادر داره وباهاش راحتی با برادرش صحبت کن.بچه نداری؟

میگم اصلا نیازی نداره چه تحریکی آخه

جواب متم میدادی😑😐

پرنسسگیس بریده سابقم کاربری قبلم مال ۹۷.۷ رمز کادبریم یادم نمیاد                                                  ❣  همسرعزیزم باتمام وجوددوستدارم❣
2728
2740

شوهر منم خیلی سرد از اولش.مهر و محبتی هم نداره.یکسره کار کار کار . چایی غذا خواب.

ریدم با این انتخابم

میگه من نرمالم تو غیر عادی ای

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
برونگرای افراطی هست و من درونگرا, از اول همین بود ولی فک میکردم درست میشه یاد میگیره

اگر از اول اينطور بوده نياز به مشاور داره و بابد درمان بشه 

طلاق راه حل خوبي نيست با طلاق زندگي سخت تر از الان ميشه 

كينه و نفرت بعد طلاق هيچوقت از بين نميره و تا ابد ادمو ميسوزونه... 

بهترين كار اينه ببريش پيش يه روانپزشك دارو داره قطعا خوب ميشه ميل  جنسي با دارو زياد ميشه و عواطفش هم كنترل ميشه اين البته هنر شماس كه راضيش كني بياد 

سعي كن نقاط مثبتشو ببيني و كم هم نبود اينايي كه گفتي مرد خوبيه اينطور كه تعريف كردي سعي كن بيشتر دوسش داشته باشي و بهش محبت كن بيشتر تا اونم همينكارو كنه 

واسه اينكه رابطه جنسي داشته باشين تو پيش قدم شو و شروع كننده باش تو درخواست كن فك نميكنم مردي باشه كه پس بزنه زنو 

چندین بار بوده آخرین رابطه ک اصلا نمیشه گفت رابطه بوده یکسالی میشه

اینجوری که نمیشه این جزو مواردی هست که توالان بری دادگاه این موضوع رو عنوان کنی سریع حکم طلاق صادر میشه.این آقا مشکل اساسی داره