2733
2739
عنوان

اونایی که طلا و خریدن و ضرر کردن بیاین داغونم

| مشاهده متن کامل بحث + 1625 بازدید | 68 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من طلاهامو میخام بفروشم البته زیادم نیست ب پول احتیاج دارم، و میخام ب قیمت تابلو بفروش بدون سود، بنظ ...

کسی نیست چیزی بگه؟؟؟؟ 

خدایا گناهانمو ببخش، امیدمو ب زندگی چن برابر کن، و ازت میخام هیچ وقت سایه شوهرمو از سرم کم نکنی، کمکم کن بتونم زن بهترینی باشم، هم برای شوهرم هم برای زندگیم🙏🙏
2728
بد بخت شدیم همگی با هم نگرانه مثلا به دستبندشونن!!مسخره ها

بخدا گرونی کمرمونو شکونده، همش حرص و فکر 😭😥

خدایا گناهانمو ببخش، امیدمو ب زندگی چن برابر کن، و ازت میخام هیچ وقت سایه شوهرمو از سرم کم نکنی، کمکم کن بتونم زن بهترینی باشم، هم برای شوهرم هم برای زندگیم🙏🙏
2740

اگ تحریم‌ها برداشته شه، سه چهار سال طول میکشه ک چیزا ب قیمت قبل برگردن دعا کنین تحریم‌ها برداشته شن😭

کاش قبل خرید یه پرس و جویی میکردی چون همه گروهها و کانال ها میگفتن طلا نخرین میریزه ماهم منتظر ریزشش بودیم خیلیا هم رفتن تو اوج فروختن 

ضرر نکردی بالخره میره بالا ولی میتونستی ارزونتر بخری 

ما ها چه گناهی کردیم خدایا؟!  تا کی باید تو گرونی بمونیم که بعضی بنده هات ضرر نکنن یوقت؟!  ...

ملت ده تا ده تا روغن میگیرن گرون میکنن .. این بنده خدا هم ماشین میخواست نتونست محبور شد طلا بخره ارزش پولش نیفته

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم

من گرمی ۴۸۰ خریدم

گرمی ۱۵۹۰فزوختم

البته واسه پول خرید خونه کم داشتیم 

النگو های نازنیم رفت😥

پرنسسگیس بریده سابقم کاربری قبلم مال ۹۷.۷ رمز کادبریم یادم نمیاد                                                  ❣  همسرعزیزم باتمام وجوددوستدارم❣
2706