2733
2734

وام برداشتیم خبر مرگمون ماشین بخریم نشد که نشد گرون شد گفتن طلا بخر ارزشش حفظ بشه پولت همشو دادیم طلا تو قیمت ۱۴۹۲ خریدیم حالا هم بدبخت شدیم و باید قسط بدیم چقدر حالم خرابه

عزیزم نگران نباش میره بالا من خودم ۱۳۰۰خریدم چرا بدبخت بشی جونت سلامت

وخدایی ک بشدت کافیست‌‌.....             ‌‌‌‌                      حوصله بحث و دعوا ندارم مخالف هستی جواب نده ممنونم                                                   

نگران نباش گرون میشه😔😔

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

طلا سرمایه گذاری بلند مدته اگه پولت رو نیاز نداری

پارسال تا۶۰۰رفت دوباره برگشت رو ۳۸۰ ۹۰بعد دیدی که تا۷۰۰ رفت برگشت رو ۵۰۰ الان کجاس؟؟

مطمئنن تا یک میلیونم میاد پایین

تو بعد۵سال پولت رو ببین صفا کن

😭😳😢دوستان اگه دوست داشتید واسه سلامتی پدر و مادرم یه حمد و صلوات بفرستید
2738

ما ها چه گناهی کردیم خدایا؟! 

تا کی باید تو گرونی بمونیم که بعضی بنده هات ضرر نکنن یوقت؟! 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2706