2733
2734
عنوان

اونایی که طلا و خریدن و ضرر کردن بیاین داغونم

| مشاهده متن کامل بحث + 1625 بازدید | 68 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من طلاهامو میخام بفروشم البته زیادم نیست ب پول احتیاج دارم، و میخام ب قیمت تابلو بفروش بدون سود، بنظرتون بزارم دیوار می‌خرن سریع؟ 

خدایا گناهانمو ببخش، امیدمو ب زندگی چن برابر کن، و ازت میخام هیچ وقت سایه شوهرمو از سرم کم نکنی، کمکم کن بتونم زن بهترینی باشم، هم برای شوهرم هم برای زندگیم🙏🙏
ما ها چه گناهی کردیم خدایا؟!  تا کی باید تو گرونی بمونیم که بعضی بنده هات ضرر نکنن یوقت؟!  ...

استغفرالله انگار اوضاع ایران از کنترل خود خدا هم خارج شده ، فعلا فرمون دست یه مشت بیسواد و احمقه 

زمین بزودی راکد میشه اینم ببین ولی طلا هرلحظه میتونی ابش کنی حتی یه خوردش زمین رو نمیتونی یک مترش ...

عزیزم زمین هیچوقت راکد نشده هیچوقت مثال بزنم برات دقیقا نه سال پیش مادرم یه باغ خرید شهرستان یه هکتار ۵۰میلیون سال پیش فروختن ۷۰۰میلیون  تو ۹سال طلا انقد سود میده؟

تا خدا با من است زمانه با من است .

خداکنه ارزون بشه اینا جبران میشه اشتباه نکنید

وقتی ارزون بشه راحت به همچی میرسید هیچوقت دعا نکنید که این چیزا گرون بشه

طلا جهانیه بخاطر کرونا که باعث فشار رکود اقتصادی جهان شده اونسش دوباره میره بالا

😭😳😢دوستان اگه دوست داشتید واسه سلامتی پدر و مادرم یه حمد و صلوات بفرستید
2740
چه ارزون شده امروز وووووووووووو یک میلیون و صد و هفتاد و چهاره الان

من گرمی 800 ک بود رفتم خریدم واسه عقد، بعد طلا فروش گف میره تا 1400 ولی دوباره بر میگرده ولا باور نمیکردم ب حرفش ولی راس گف😂

خدایا گناهانمو ببخش، امیدمو ب زندگی چن برابر کن، و ازت میخام هیچ وقت سایه شوهرمو از سرم کم نکنی، کمکم کن بتونم زن بهترینی باشم، هم برای شوهرم هم برای زندگیم🙏🙏
به جهنم  که یکسری ها ضرر میکنند ؛میخواستن نخرن!!ایشالا بشه گرمی ۲۰۰ همه چی عین قبل بشه وضع مملک ...

انشالله، همه چی ارزون بشه مردم بدبخت شدن😭😭

من ماشینمو فروختم باغ خریدم الیته 2 دونگ خریدم. بقیشو با خانواده شریکم

بهترین کاره تو این اوضاع اوایل امسال ما میخواستیم خونه بخریم ۱۱۵متر که متری۴بود میشد ۴۶۰میلیون الان همون خونه شده متری ۱۰تومن ینی یک میلیارد و ۱۵۰میلیون تومن این همه سود تو کمتر از یک سال 

تا خدا با من است زمانه با من است .
عزیزم زمین هیچوقت راکد نشده هیچوقت مثال بزنم برات دقیقا نه سال پیش مادرم یه باغ خرید شهرستان یه هکتا ...

بله داده بیشترم داده زمین ۱۴برابر شده

ولی طلا نه سال پیش من خریدم ۳۰تمن خودت تقسیم کن؟۴۶برابر

بعدم مگه همه وسعشون میرسه زمین بخرن؟

ملک پول کلان میخواد ولی طلا به خورد خورد میشه خرید به اینم توجه کنید

😭😳😢دوستان اگه دوست داشتید واسه سلامتی پدر و مادرم یه حمد و صلوات بفرستید
2706