2733
2739
عنوان

اگه برگردید به دوران دانشجویی توی دانشگاه چطور رفتار میکنید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2844 بازدید | 74 پست
اینکه میگید حتما سر کار میرفتم منظورت اینه کار مرتبط با رشتت یا یه کار دیگه؟

مرتبط بود بهتر اما اگرم نبود بازم خوب میشد چون بیشتر مسئله حضور در اجتماع من تا اومدم بعد درسم وارد اجتماع بشم و عادی بشه برام یکی دو سالی طول کشید و خیلی سخت بود برام من خیلی خودمو محدود کرده بودم اشتباه کردم و تعریفی ک همه از ی دختر خوب و نجیب داشتن و بدون هیچ فکری از جانب خودم پذیرفتم در حالی ک دخت خوب و نجیب میتونه همزمان تفریح هم کنه شاد هم باشه خوب هم بپوشه خوب هم بگرده درس هم بخونه کار خم کنه بچه بودم و حرف اطرافیان خیلی مهم بود برام 

دوستای گلم حدس زدم شناسایی شدم این کاربری رو میترکونم با اسم دخترم مجددا عضو میشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من برعکس شما مگه مجبور میشدم وگرنه سلام نمیکردم تو بحث های کلاسی حرف می زدم ولی خارج از کلاس اصلا ال ...

ما اکیپ داشتیم خیلیم خوب بود ولی خب اشتباهم این بود با خود پسرا حرف میزدم الان خیلی پشیمونم در حد همون تفریح تو دانشگاه و دورهمی کافی بود 

البته همون ترم ۱ با یکی دوست شدم دیگه بعد اون با پسرا سر سنگین شدم ولی همون اول که اون جوری رفتار کردم خیلی سبک بود 😔 البته تموم شد رفت دیگه مهم اینه زود به اشتباهم پی بردم😅

2731
زبان رو که حتما میخوام بخونم،فقط سوالم اینه میگی سر کارمنظورت چه کاریه؟یعنی از همون استاتید درخواست ...

حتما با کمک اساتید میتونی رشته ت چیه؟ بله با دوستای دانشگاه دخترای هم کلاسی تون برید کلفه برید شام بیرون هر چند وقت ی بار ی روز تعطیل برید کوه طبیعت پارک سفر یک روزه درون استانی یا هر چی 

دوستای گلم حدس زدم شناسایی شدم این کاربری رو میترکونم با اسم دخترم مجددا عضو میشم 
از جزوه ها یا از خودم؟من از عکس گرفتن‌ از خودم متنفرم😂😂

نه بابا از خودت دوستات تو محوطه سلفی قبل امتحان سلفی روز برفی تو نمازخونه همش خاطره میشه بعد پشیمون میشی چرا استفاده نکردی 

راستی بعضی از اساتید که خوب درس میدن هم صدا ضبط کن به دردت میخوره 

2740
از جزوه ها یا از خودم؟من از عکس گرفتن‌ از خودم متنفرم😂😂

سعی کن برا هر ترمت ی عکس عالی داشته باش میتونی از کسی ک دوربین حرفه ای داره بخوای بیاد ازت عکس بگیره هر عکست کنار یکی از منظره های خاص و قشنگ دانشگاهمون ک نماد شده خیلی دختر خانما هستن تو اینستا عکاسی میکنن در ازای ی مبلغ کم میتونید هماهنگ کنید بیاد از خودت و دوستات عکس بگیره دونگی هزینه ش بدبن. خلاصه بگن خوش بگذرون و استفاده کن هم درس هم کار هم اجتماعی باش

نه بابا من اصلا اهل عاشقی نیستم اینکه گفتم چطور رفتار کنم بیشتر منظورم با دخترا بود،مثلا خودمو تو جم ...

ببین اولا با احتیاط باهاشون رفتار کن.یه مدت بگذره.معلوم‌میشه هر کی چه فازی داره.اگه ارومی با ادمای اروم بگرد.حتما یه دوست بدا خودت داشته باش که چون احتیاجت میشه .خیلی هودتو نگیر که کسی دیگه محلت نده.اصلا نگران نباش.ترمای اول خیلیا خودشون رو میگیرن بعد از ارم دو دیگه اینقدر صمیمی میشن همه با هم.مخصوصا اگه درس عملی باشه.خونه مجردی هیچ کسم نرو حتی اگه بهترین دختر نشون بده.

مهندسی شیمی میخوام بخونم،ممنونم از راهنمایی هات😍

یک رشته عالی برا مهاجرت و حای کار توی ایران هست امیدوارم موفق بشی توصیه های همه رو بنویس و بزار یجا یادت نره.

زبان رو که حتما میخوام بخونم،فقط سوالم اینه میگی سر کارمنظورت چه کاریه؟یعنی از همون استاتید درخواست ...

ها راستی.از فرصت تو دانشگاه و کلاسایی که میزارن استفاده کن.از همون ترم اول برو جهاد دانشگاهی یا این کانون فرهنگی دانشگاه.تا میتونی کلاس برو.مخصوصا اگه نربوط به رشته ات بود.

میشه بگی چرا پشیمونی؟بعدش اون پسرا پشت سرت حرف زدن؟؟

آخه من با همکلاسیم دوست شدم خب از این چیزا خوشش نمیاد

بعد یه سری چیزا گفتم به اونا که واقعا لزومی نداشت 

پشت سرم جرات ندارن حرف بزنن 

مثلا هموم اوایل با یکی سریع حرف زدم و گفتم بچه هارو جمع کنیم باهم آشنا شیم اینا بعد بقیه نمیومدن ما باهم تو دانشگاه رفتیم حرف زدیم خب بقیه هم فکر کردن خبریه اون پسره هم پیشنهاد داد بهم من قبول نکردم 

یا مثلا با یکیشون از راه پارک برمیگشتیم هرکی رفت خونش گفتم بیشتر بمونم و با اون تا ۱۰ شب اینا بیرون بودم😕😕😕😕

شدید پشیمونم

تا یه حدی خوبه ولی من فراتر رفته بودم

2706