2737
2739
عنوان

اگه برگردید به دوران دانشجویی توی دانشگاه چطور رفتار میکنید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2844 بازدید | 74 پست
منم زود اعتماد می کنم باید حواسم باشه ممنون 

من ترم اخر یکی از دوستام رفت بیرون خونه گرفت.با یه پسری هم راحت بود.یه شب به من میگفت بیا پیشم من تنهام و اینا.من گفتم نه نمیتونم خانوادم نمیزارن.بعدها فهمیدم با پسرا راحت بوده .گفتم نکنه میخواست منو بده دست پسرا.اخه اون پسرا میدونستم اهل روابط نامشروع هستن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

البته اینم بگم هر کی نگات کرد فکرنکن منسوری داره.کلا تودانشگاه هنه به هم نگاه میکنن.تورو خدا عاشقم ن ...

لایک داره این حرفت👍

خدایا شکرت بابت خوشبخت بودنم. خدایا عاقبت دخترمو ختم بخیر کن.خوشبختش کن کمکش کن فرد موفق و مفیدی برای جامعه و خانوادش بشه. خدایا دخترمو به راه راستو درست هدایتش کن که پاکدامن بمونه. تو رشته ی مورد علاقش ادامه تحصیل بده.  کمکش کن که بهترین ازدواج و بکنه ی شوهر با ایمان صالح.. گیرش بیاد. الهی آمین.  خدایا با توکل بتو.میدونم که دست دخترمو رها نمیکنی. بخودت میسپارمش. خدا شکرت شکرت.   😄 با توکل برخدا من سال آینده به خونه ی خودم اسباب کشی میکنم.خدایا شکرت. من بهترین و آرام ترین مامانم. 
من ترم اخر یکی از دوستام رفت بیرون خونه گرفت.با یه پسری هم راحت بود.یه شب به من میگفت بیا پیشم من تن ...

امکانش بوده عزیزم. دوست نامرد خیلی زیاد هست

خدایا شکرت بابت خوشبخت بودنم. خدایا عاقبت دخترمو ختم بخیر کن.خوشبختش کن کمکش کن فرد موفق و مفیدی برای جامعه و خانوادش بشه. خدایا دخترمو به راه راستو درست هدایتش کن که پاکدامن بمونه. تو رشته ی مورد علاقش ادامه تحصیل بده.  کمکش کن که بهترین ازدواج و بکنه ی شوهر با ایمان صالح.. گیرش بیاد. الهی آمین.  خدایا با توکل بتو.میدونم که دست دخترمو رها نمیکنی. بخودت میسپارمش. خدا شکرت شکرت.   😄 با توکل برخدا من سال آینده به خونه ی خودم اسباب کشی میکنم.خدایا شکرت. من بهترین و آرام ترین مامانم. 
2728
یه سوال،چیکار کنیم استادا دوستمون داشته باشن😂

😆😆😆😆😆😆 

درس خون باش به موقع خودش سوال بپرس تو فعالیت کلاسی شرکت کن استاد وارد کلاس میشه جلوش از جات بلند شو دیدم بعضی ها عین خیالشون نیست 

کلا هر کسی شخصیت قابل احترام برا خودش بسازه بهش احترام میزارن دیگه تو محوطه جایی هم دیدیشون حتما سلام کن 

همین که بکدم قبلا

فعال و پرجنب و جوش

ولی سرسنگین

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون
2740
😆😆😆😆😆😆  درس خون باش به موقع خودش سوال بپرس تو فعالیت کلاسی شرکت کن استاد وارد کلاس میشه ...

ممنون😅من گفتم قبلا پیام نور بودم چندباری که رفتم دانشگاه وقتی استاد میومد هیچکس از سر جاش بلند نمیشد فکر کردم مدلش اینه، توی دولتی چجوریه؟

حتما  این تفکر احمقانه ام رو که پسرها لولو ان رو میریختم دور ، با همه صمیمی و خوب رفتار میکردم ، خیلی درس میخوندم تا استعداد درخشان بشم ، اصلا کلا اونی که بودم نمیبودم 

متاسفانه خانوادم با طرز فکر قدیمیشون خیلی بد تربیتم کردن ،بی زبون ، ساااااده و...

این قرار داد ،تا ابد میان مابرقرار بادچشم‌های تو به جای دست‌های تومن به دست تو آب می‌دهم     تو به چشم من آبرو بده!     من به چشم‌های بی قرار توقول می‌دهم ریشه های ما به آبشاخه‌های ما به آفتاب می‌رسد   ما دوباره سبز می‌شویم      قیصر امین پور
ممنون😅من گفتم قبلا پیام نور بودم چندباری که رفتم دانشگاه وقتی استاد میومد هیچکس از سر جاش بلند نمیش ...

نه بابا باید بلندشی اساتیدم ناراحت میشن از این رفتار به روشون نمیارن حتی اگه اون کلاس فقط شما از جات بلند شی 

حتما  این تفکر احمقانه ام رو که پسرها لولو ان رو میریختم دور ، با همه صمیمی و خوب رفتار میکردم ...

برای استعداد درخشان شدن به جز درس خوندن نیاز به کار دیگه ای هم هست؟مثلا مقاله نوشتن یا چیزای دیگه؟؟یا فقط باید جزوه های استادو خوب خوند؟

حتی با دخترا؟؟

اتفاقا دخترا بدترن😂باور کن من استادا گروهبندی میکردن پسرا رو باهم مینداختن دخترارو باهم من همیشه آرزوم بود یا تک کارایه تحقیقاتی رو بکنم یا با پسرا همگروه بشم ن حسودن ن زیرآب زن 

دخترا فقطططططط اعصاب خورد کنن 

There is GOD💚💚💚   ..                                               
برای استعداد درخشان شدن به جز درس خوندن نیاز به کار دیگه ای هم هست؟مثلا مقاله نوشتن یا چیزای دیگه؟؟ی ...

اگه سمینار یا دوره ای مرتبط با رشتت هست حتما شرکت کن نرم افزارهای رشته ات رو برو یاد بگیر تا میتونی امتیلز جمع کن

این قرار داد ،تا ابد میان مابرقرار بادچشم‌های تو به جای دست‌های تومن به دست تو آب می‌دهم     تو به چشم من آبرو بده!     من به چشم‌های بی قرار توقول می‌دهم ریشه های ما به آبشاخه‌های ما به آفتاب می‌رسد   ما دوباره سبز می‌شویم      قیصر امین پور
2706