2733
2739
عنوان

آزمایش قبل از بله برونه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1541 بازدید | 45 پست
چه بد 😑 زیاد اتفاق میوفته؟ تصورش هم سخته

کم اتفاق افتاده

مثلا سریال جراحتو دیدی؟اونطوری

مارا به سخت جانی خود این گمان نبود...🙃هله دان دان هله یه دانه یه دانه💛یارم نامهربان مال آبادانه آبادانه🌱
بعضی وقتا دو نفر باهم بچه دار نمیشن اما با شخص دیگه ای بچه دار میشن

چند سالته عزیزم ؟؟؟

فیلم زیاد می بینی؟؟

اینایی که گفتی مگه با ازمایش ازدواج معلوم میشه؟؟

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فقط کم خونی برسی میشه خون به هم‌نخوره نیست زمان ما حداقل فقط در مورد تالاسمی بود فقط از آقا میگرفتن ...

ممنون ♥️ 

با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
نه ممکنه باهم بچه دار نشن

والا ما ک رفتیم آزمایش یکی همین سوال و کرد ک چرا باید آزمایش بدیم گفتن بخاطر مشکلات خونی اگه خانم و آقا کم خونی داشته باشن یا مشکوک باشن دارو میدن اگه خوب نشدن میگن ازدواج نکنن ک درصدش پایینه 

💖و خدایی ک ب شدت کافیست💖
چه بد 😑 زیاد اتفاق میوفته؟ تصورش هم سخته

ن بابا 

استارتر توهم زده 

تنها چیزی که تو ازمایش ازدواج بررسی میشه 

اعتیاد هست و کم خونی 

اگه هر دو تالاسمی مینور باشن ازدواج بهتره انجام نشه

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2740
ن بابا  استارتر توهم زده  تنها چیزی که تو ازمایش ازدواج بررسی میشه  اعتیاد هست ...

واقعا😂😂آخه تو فیلم اینطور بود

مارا به سخت جانی خود این گمان نبود...🙃هله دان دان هله یه دانه یه دانه💛یارم نامهربان مال آبادانه آبادانه🌱
   چند سالته

😂😂😂😂😂😂

ن بابا  استارتر توهم زده  تنها چیزی که تو ازمایش ازدواج بررسی میشه  اعتیاد هست ...

آخه من گروه خونیم منفیه گفتم یه وقت دردسر نشه 🤣 آخه شنیدم منفی باشه مادر بارداری یکم مشکل سازه ترسیدم 

با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
2706