2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

آره بلدم کاری نداره 

من واسه اینکه تفالش کمتر باشه چرخ میکنم بعد میزارم رو حرارت 

تا زمانی که تفالش کامل طلایی باشه صبر میکنی بعدش از صافی رد می کنی و تمام 

وقتی مقصری و معذرت خواهی نمی کنی اسمش غرور نیست بی شعوریه ... هرگز از حرف هایی که مردم درباره تو می گویند ناراحت نشو....هیچ گاه کوچکترین توجهی به آن نشان نده ..همیشه فقط به یک چیز فکر کن : داور خداست. آیا من در برابر او رو سفیدم؟ بگذار این معیار قضاوت زندگی تو باشد، تابیراهه نروی...تو باید روی پای خودت بایستی و تنها ملاحظه ات این باشدکه: هر کاری انجام می دهم باید مطابق شعور خودم باشد. تصمیم گیرنده باید آگاهی و شعور خودم باشد.آن گاه خدا داور تو خواهد بود.شده در زندگی با جون دل از زندگی خود برای افرد بی لیاقتی مایه گذاشتیم که جنبه لیاقت نداشتن رو به ما ثابت کردن یکی از ویژگی های آدمای بی شخصیت اینه که همیشه حق به جانب هستن و همیشه میگن که حق با منه.اینجورآدمایی واقعا بی شخصیت هستن وگرنه کسی که دارای شخصیت هست گاهی هم میپذیره که ممکنه اون هم اشتباه کنه و اشتباهات همیشه از جانب بقیه نیست . لیاقت که نباشد همین میشود که میبینی.....
وای بوش افتضاحه

چن تا چیز میزنن بوش میره

بسیار بهتر از روغنهایه بازاریه

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.

من خودم اب میکنم با چرخ گوشت چرخش بگیر بریز قابلمه یه دونه سیب یه دونه هویج و هل بریز توش بزار قشنگ توش سرخ بشن بوش کمتر میشه وقتی ک خنک شد اروم روغنش رو خالی کن تو یه ظرف

قوم شوهر مثل درخت کنار توالتن🌴🚽 نه میشه از میوه شون خورد نه زیر سایه شون نشست 😂 

من همون موقع ک دارم قیمه یا قورمه سبزی درست میکنم اول کاری قبل پیاز حرارتش میدم اب میشه،شوهرمم تفاله هاش دوست داره میخوره

فقط 30 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
..امروز ۲۷.۲.۱۴۰۳  بی بی چک مثبت شد🤗🤗،خوش اومدی ب دلم قشنگ ترین سوپرایزم🥰😍😘......❤
من همون موقع ک دارم قیمه یا قورمه سبزی درست میکنم اول کاری قبل پیاز حرارتش میدم اب میشه،شوهرمم تفاله ...

بهش نده خدای کرده رگای قلبش میگیره 

یک بوسه برای قلبم یک بوسه برای تو یک گلبرگ با عطر شعرم همراه نامه های تو
آب اصلا نباید بریزیم؟  حرارت چقدر باشه شعله پخش کن بذاریم؟

ن اب احتیاج نیس زیرش رو باید روی شعله کم بزاری ک خودش اروم اروم اب بشه تفالش ک طلایی شد اونوقت خاموش میکنی میزاری خنک بشه یکم تفالشم کامل میره ته نشین میشه بعد میریزی یه ظرف دیگه

قوم شوهر مثل درخت کنار توالتن🌴🚽 نه میشه از میوه شون خورد نه زیر سایه شون نشست 😂 
2706