2752
2734
عنوان

باورم نمیشه آقای رئیس بانک برام لپتاپ گرفته😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 2844 بازدید | 91 پست
🤕تازه همشم نگفتم ی خاستگاره خدا زده داشتم اومدگفتش وقتی اومدم خونتون ماکارونی سویا بیارم خوبه.؟😐۸س ...

😂😂😂

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حسه خودت چیه اسی؟

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.
😂🤣🤣🤣🤣🤣خداروشکر دختر نشدم

ببین داشتی غصه میخوردی ناشکری میکردیاااا

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
🤣🤣🤣🤣🫂

😂😂😂😔نخند ک ۸ساله جای حرفش هنوز زخمه بازه قابل بخیه زدنم نیس

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
😂😂😂

😂😂😔فک کن الان اینو دیدم بازم یادم افتاد دارم خودمو فحش ناموسی میدم ازحرص

[QUOTE=340090188]ببین داشتی غصه میخوردی ناشکری میکردیاااا[/QUOTE

خدا گر ز حکمت ببند دری 

ز رحمت گشاید در دیگری

ربطی نداشت ولی خب😂

هیچوقت آسونتر نمیشه ، این تویی که باید قویتر بشی‌‌...
[QUOTE=340090188]ببین داشتی غصه میخوردی ناشکری میکردیاااا[/QUOTE خدا گر ز حکمت ببند دری  ز رح ...

😂😂😂👌

😂😂😔فک کن الان اینو دیدم بازم یادم افتاد دارم خودمو فحش ناموسی میدم ازحرص

بیخیال عزیزم

بخاطر یه دیونه هیچ وقت نارحتی نکن

😂😂😂😔نخند ک ۸ساله جای حرفش هنوز زخمه بازه قابل بخیه زدنم نیس

خیلییییی خوبیییییی لعنتی😂😂🤣🤣🤦‍♀️

میشه یه صلوات مهمونم کنی برای رسیدن به هدفم ، مرسی😍💕✨
2706