2733
2739
عنوان

فرزند نعمت خداست کسی ک دختر دارد قضاوت بی جا نکنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1243 بازدید | 110 پست
صدتا پسرم بیاد این دخترمو با صد پسرم عوض نمیکنم بخدا 

میدونی گلم متاسفانه بعضیا درک و فهم ندارن. چه دختر چه پسر هیچ فرقی نداره!!

من دوتا پسر دارم و خدا اینبار بهم ی دختر داده .عاشق پسرامم . دخترم 6ماهشه ولی نمیدئنم چرا اینقدر تو دل برو هست همه دیونشن

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین

ایشالا خدا برات نگهش داره من که صد بارم باردار بشم دلم میخواد دختر باشه😍😍😍❤❤

حال و هوای تو باز به سرم زده🎶...حال دلم بده قلبمو پس بده🎵...وقتشه کم بشه از غم اینهمه خاطره وقتشه فکر تو بگذره🎶...عشقتو پس بگیر از من غم زده🎵...تو کجایی بیا قلبمو پس بده💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه شون مشکل دار بوده؟

مواظب باش وقتی شیطان را لعنت میکنی یا در حج رمی جمرات میکنی شیطان به تو نگوید «ای بی معرفت، این هم رسم رفاقت است؟ انسان که رفیقش را لعنت نمیکند، انسان به رفیقش سنگ نمی زند»

ای بابا پیامبرم دختر داشت .دختر داشتن لیاقت میخواد عزیزم اونا مقصر نیستن انقدر تحقیرشون کردن و زدن توسرشون فکر میکنن همه مثل خودشون عقده ای میشن ایشالله ثمرشو ببینی

خدا بزرگه🙃
2731

بچش نموند؟؟

مننم دختر دوس داشتم الان پسرمو به ده تا دختر نمیدم برای مادر نباید فرقی کنه بچه مهمه نه جنسیتش

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

یعنی الان دختر دار شدن بلا سرشون اومده؟؟؟🙄🤔🤔

عاشق خوشی های ساده که باشی                                                                             زندگی بهت لبخند میزنه😊                    
2738

هردوتاش هدیه خداست اونایی که فقط پسردوستن بی فرهنگ و عقب موندن حالا ممکنه کسی یه جنسیتو دوس داره که داشته باشه درست نیس تو جمع عنوان کنه تازههههه دل یه مادرو با حرفاش بشکونه

میدونی گلم متاسفانه بعضیا درک و فهم ندارن. چه دختر چه پسر هیچ فرقی نداره!! من دوتا پسر دارم و خدا ا ...

خدا نگهشون داره براتون

ولی واقعا پسراوردن امتیاز و برد نیس

من انقد رفتار زشت ددم سراینکه بچم دختره

فقط شوهرم باهام خوب بود

عزیزم منم سر دومی همچین مسئله ای برام پیش اومد باردار بودم و دومی هم پسر بود بعد هی میگفتن کسی که دختر نداره هیچی نداره و اجاقش کوره و فلان . دلم خیلی شکست . کاش همه بدونن هم دختر و هم پسر هدیه خداست و هردو برای پدرومادر عزیز و. هیچ جنسیتی برتری به اون یکی نداره و دل کسی رو نشکونیم

🌹میشه برای مشکلم دعا کنی یاصلوات بفرس ممنون،😍🥰♥️😘فرستادی لایک کن برات صلوات میفرستم
2706