2410
2553

سلام دوستان خوبین

دوستان میخام ی چیزی تعریف کنم من ۲سال باردار نشدم ب سختی با دوا دکتر خدا بهم ی دختر خوشگل داد

راستش یکی از فامیلای شوهرم ک عروسش باردار نمیشد ۵سال بود یدونه سقط داشت 

وقتی میومدن خونمون  معمولی میحرفیدن موقلی چشمدشون ب شکم من میوفتاد اون موقع۸ماهه بودم هی میگفتن وای دختر چیه دختر بزرگ میکنی میدی ب یه غریبه 

بعد ب لروسشون میگفتن پسر بدنیا بیاری واست طلامیخرم واست جشن بزرگ میگیرم کنارمن میگفتن این حرف حدیث ها ۳بار خودم ب گوش شنیدم چون کنار خودم میگفتن ی بار خاستم بهشون بگم ک چرا منو میبینید زود بحث بچه دختر رو میکشین وسط خلاصه بعد گفتم ولش خدابزرگه خدا خودش میبینه درواقع عروسش۵سال باردار نشد اونموقع بچم رو مسخره میکردن خلاصه بگذریم 

بعد چندماه قبل اعلام کردن ک عروسشون بارداره بعد هیرجا میرفتن میگفن پسره ما پرسیدیم گفتن جنسیت معلون نیست خلاصه فهمیدیم دختره بچش

الانم زایمان زودرس داشته عروسش 

دیروز زنگ زدم جویای احوالشون شم داشتن گریه میکردن چرا خدا باما چنین کاری میکنه 

خب خدا انگشت ندارع ک فرو کنه تو چشماتون از بس بچم رو مسخره کردن خومو ک چرابچت دختره خدا ب سرشون این بلایو اورده ک هی نگن پسر پسر 

هیچ فرقی بین دختر پسر وجودنداره هردوتاشم نعمت خداست  دخترم دنیامه 

خاستم بگم ک اصلا نباید قضاوت کرد کسانی هستن ک حسرت یدونه به دخترو دارن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بله قدرد صد ولی الان اینجا همه از اونور بوم میوفتن و میگن پسر چیه پیف پیف، هر دوشون عشقن و واقعا نمی‌فهمم ما قرار بزرگشون کنیم و پر شون بدیم که پرواز کنن😁😁مهم نیست جنسیتشون

متحجر و بدبختن کسایی ک پسر رو به دختر ترجیح میدن بخدا اینا نسلشون کی منقرض بشه معلوم نیست بهترین و محبوب ترین بنده ی خدا حضرت محمد ص رو خدا بهش پسر نداد و نسلش رو از دختر گذاشت که همه ائمه عزیز ما هستن😊

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
2714
چرا فرهنگ ماها درست نمیشه .تو این دور و زمونه که فقط دختر به درد پدر مادر میخوره بازم یه عده پسر دوس ...

من خودم یدونه  دخترم داداشم دارم ها چندروزه پدرمادرم کروناگرفتن نزدیک ۵روزه هروز ناهار شام میفرستم تصویری میزنگم اماداداشم ی بار ب دیدنشون نرفته بخدا

دختر خیلی شیرین تر از پسره لوس بازی خودشیرینی عروسک بازی لاک میزنه قر میده میرقصه پسرا این جوری نیست ...

پسرهم‌خوبه دختر هم خوبه ولی اینکه بعضیا پسر رو به دختر ترجیح میدن و وقتی یکیشون یاخودشون پسر میاره انگار‌تخم‌دو زرده گذاشته خیلی چیپه

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
2706