2737
2739
عنوان

فرزند نعمت خداست کسی ک دختر دارد قضاوت بی جا نکنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1243 بازدید | 110 پست
خب عزیزم نیان مهم باهم خوش باشن و باهم همدل وهمزبون باشن کافیه دیگ..مگ ی پدرومادر بجز خوشبختی وسعادت ...

😂😂😂😂😂مگه من گفتم باهم خوش نباشن؟ 

شما خودت از این موضوع پریدی به یه موضوع دیگه ...

شما گفتی عروس میاد خونت ولی دخترت میره ..منم گفتم برعکسه فقط همین ....

اینم بگم گفتنش برای شما که مادرشوهر نیستید راحته که نیان تو خونه خودشون باشن ..این همه زحمت بکشی بچه بزرگ کنی و بچت بهت سر نزنه؟ 

والا من همسرم رو هرروز دعوا میکنم که بره سر بزنه به پدرمادرش.اگه احتیاجی دارن چیزی لازم دارن تهیه کنه ...این پدرومادر چه گناهی کردن که با فاصله کم نتونن پسراشونو ماه ها نبینن ...خب البته این نظر منه .ان شالله شما هرجور میخوای اونطوری باشن فرزنداتون

Naznar 74...تیکر بارداری سومم هست سومین دخترم قند عسلم زودبیا که دل تو دلمون نیست هممون منتظرتیم....تاریخ ۹۹.۹.۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد ...خدایا سپاسگزارم بابت اینکه خوشبخت ترین زن دنیام ..خدایا شکرت خدایا شکرت ..ممنون که هستی ممنون که حواست به ما هست ..زندگیم عالیه😍😍😊

من بچه م پسره خونواده شوهر و شوهر من پسر دوست منتها نه از اون حال به هم زناش از اون نرمالا...ولی من که ۶سال بچه نیاوردم و شوهرم که حال من رو میدید می فهمیم که دختر پسر نداره فقط چراغ خونه آدم روشن باشه صالح و سالم باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب نظر من پسر داشتنم خیلی از خود گذشتی و صبر میخواد و تویی ک مادر یک پسری قطعا با لیاقتی ک خدا نعمتشو ...

مادر دوتا پسرم اینا دوتا نعمتن چه دختر چه پسر قرار نیس بزرگ شدن ازشون کار بکشیم که مهم خوشبختیشونه

😂😂😂😂😂مگه من گفتم باهم خوش نباشن؟  شما خودت از این موضوع پریدی به یه موضوع دیگه ... شم ...

اتفاقا شما منظور منو نفهمیدین.!!

میگم وقتی عروس آیندم نمیخاد بیاد خونه من.چرا باید مجبورش کنم ک بیاد ..وقتی بخاد با پسرم بدخلقی کنه.ودعوا راه بیفته..من اصلا راضی نیسم اوقات پسرم تلخ بشه..همینکه باهم باشن برام کافیه.

البته انشالله ی عروس گل وخوب خدا نصیبم کنه ک بقولی مث شما همش ب پسرم بگه بریم خونه مادرشوهرجووون😜

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐
2731
اتفاقا شما منظور منو نفهمیدین.!! میگم وقتی عروس آیندم نمیخاد بیاد خونه من.چرا باید مجبورش کنم ک بیا ...

ان شالله عزیزم ...ان شالله یه عروسی گیرت بیاد از دختر برات نزدیکتر ...اگه تو برای مادرشوهرت خوبی مطمئن باش اونم برات خوب میشه

موفق باشیم🙃🙂

Naznar 74...تیکر بارداری سومم هست سومین دخترم قند عسلم زودبیا که دل تو دلمون نیست هممون منتظرتیم....تاریخ ۹۹.۹.۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد ...خدایا سپاسگزارم بابت اینکه خوشبخت ترین زن دنیام ..خدایا شکرت خدایا شکرت ..ممنون که هستی ممنون که حواست به ما هست ..زندگیم عالیه😍😍😊