2733
2739
عنوان

فرزند نعمت خداست کسی ک دختر دارد قضاوت بی جا نکنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1243 بازدید | 110 پست

من کسی رو میشناسم که دختر دوست نداشت خدا دختر مریض بهش داد و طفلک تو همون کودکی آسمونی شد. ضجه میزد به عشق دخترش. این حرفها واسه اطرافیان خدا بلده دلت رو جوری بلرزونه که تا عمر داری یادت نره. هرکسی با این تفکر و حرف قلبی رو بشکنه به زودی انعکاس اون رو در زندگی خودش خواهد دید

مواظب باش وقتی شیطان را لعنت میکنی یا در حج رمی جمرات میکنی شیطان به تو نگوید «ای بی معرفت، این هم رسم رفاقت است؟ انسان که رفیقش را لعنت نمیکند، انسان به رفیقش سنگ نمی زند»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا نگهشون داره براتون ولی واقعا پسراوردن امتیاز و برد نیس من انقد رفتار زشت ددم سراینکه بچم دختره ...

راستش توی خانواده ما یعنی فامیل ما اصلا جنسیت بچه مهم نیست ولی خدا میدونه چقدر این دختر شیرینه.

خدا گل دختر نازتو حفظ کنه عزیزم

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستین

هردوناشون نعمتن دختر یه حال وهوای دیگه داره پسرم همین طور من کسایی و می شناسم دخترشون بهشون بیشتر میرسه وخیلی از کسام پسرشون جای دخترشونا واسشون گرفته درکل نمیشه گف کدوم خوبه فقط بنده ی صالح باشه چه دختر چه پسر

2731

منم یه دختر دارم من و شوهرم میمیریم براش عکس کودکیش تو پروفمه

👨👩آقا و خانم محترم وقتی از شما سؤال میکنن اینطور پاسخگو باشید...:میپرسند شما متأهل هستین یا مجرد؟بگویید متعهد هستم, چون که...:تجربه نشون داده نه مجرد بودن نشانه تعلق خاطر نداشتن به کسی هست نه متأهل بودن نشونه تعهد و وفاداری...همه قراردادها را که روی کاغذهای بی جان نمینویسند...بعضی از عهدها و قولها را روی قلبهایمان مینویسیم... حواسمون به این عهدهای غیر کاغذی باشه شکستنشان یک انسان رو میشکنه😞💔  آقای محترم خوب دقت کن روز اول شروع زندگی رو یادت میاد...؟   حتما یادت میاد چه عاشقانه ها و چه اظهار علاقه های دو نفره داشتی... خانم محترم خوب دقت کن روزای اول شروع زندگی رو یادت میاد...؟ حتما یادت میاد چه ناز کردنها و چه خوشیهای دو نفره داشتی... تو رو خدا پایبند باشید به هم دیگه. تو زندگی زناشویی هم دیگرو بپرستید.   آقا حالا که متأهل شدی متعهد شو...   زندگی زناشویی حرمت داره... مرد اونکه خیانت بتونه بکنه اما نکنه...خانم محترم انتقام گرفتن در زندگی معنا و مفهومی نداره و تا با همسرت دعوات شد, افکار پلید رو از ذهنت دور کن😡 پایه زندگی هر مردی شما خانمها هستین...    خدا حفظ کنه همه خانمهای پاکدامن رو.

به پسر دارا برنخوره ولی کلا من پسر ب دلم نمیشینه

بچه ایندمم دوست دارم یه دختر خوشگل و کپلی باشه که با گربمون بازی می‌کنه و وقتی هم بزرگ شد اصلا بهش سخت نمی‌گیرم و عقده ای بارش نمیارم هرچیزیو میزارم یه بار امتحان کنه در صورتی که بدونم ضررر نمیزنه ب سلامتیش

عجب بابا عجب

حالا اینقدر از پسر بد میگن انگار اونو از تو جوب میاد 

بابا دوتاش باهم فرقی نداره من ی پسر دارم دلم خیلی میخواد ی دختر خدا بهم بده.

دوتاشم عشقه پاره تن هستن و هییییچ فرقی ندارن .

برای لذت بردن از زندگی کافیست کمی احمق باشی!

منم بارداری اولم همینجوری شد هی پدرشوهرم میگفت پسر بیار باید پسر بشه مادرشوهرم هر دفعه هر چیزی میپرسید واسه پسر دار شدن میببست بهم

خدا بچه رو ازم گرفت  الانم بعد دو سال با گریه و التماس و توسل به اهل بیت آزمایشم مثبت شد الان ی شیشه عسل داده من بخورم طبعم گرم بشه پسر بیارم من فقط دارم به این حد از بدبخت بودنشون و سطح فکر داغونشون میخندم 

خدایا کمکم کن🙏🙏🙏
2740
[QUOTE=162079124]بچه شون مشکل دار بوده؟[/QUOTEنمیدونم ولی فک کنم فشار عروسشون خیلی بالابودا مجبور شد ...

بچشون دختر؟

👨👩آقا و خانم محترم وقتی از شما سؤال میکنن اینطور پاسخگو باشید...:میپرسند شما متأهل هستین یا مجرد؟بگویید متعهد هستم, چون که...:تجربه نشون داده نه مجرد بودن نشانه تعلق خاطر نداشتن به کسی هست نه متأهل بودن نشونه تعهد و وفاداری...همه قراردادها را که روی کاغذهای بی جان نمینویسند...بعضی از عهدها و قولها را روی قلبهایمان مینویسیم... حواسمون به این عهدهای غیر کاغذی باشه شکستنشان یک انسان رو میشکنه😞💔  آقای محترم خوب دقت کن روز اول شروع زندگی رو یادت میاد...؟   حتما یادت میاد چه عاشقانه ها و چه اظهار علاقه های دو نفره داشتی... خانم محترم خوب دقت کن روزای اول شروع زندگی رو یادت میاد...؟ حتما یادت میاد چه ناز کردنها و چه خوشیهای دو نفره داشتی... تو رو خدا پایبند باشید به هم دیگه. تو زندگی زناشویی هم دیگرو بپرستید.   آقا حالا که متأهل شدی متعهد شو...   زندگی زناشویی حرمت داره... مرد اونکه خیانت بتونه بکنه اما نکنه...خانم محترم انتقام گرفتن در زندگی معنا و مفهومی نداره و تا با همسرت دعوات شد, افکار پلید رو از ذهنت دور کن😡 پایه زندگی هر مردی شما خانمها هستین...    خدا حفظ کنه همه خانمهای پاکدامن رو.
منم بارداری اولم همینجوری شد هی پدرشوهرم میگفت پسر بیار باید پسر بشه مادرشوهرم هر دفعه هر چیزی میپرس ...

جنین اگ تشکیل شده جنسیتش ازقبل معلوم شده عسل زیادی هم باعث سقط میشه گمونم. بگو خودم دختر دوس دارم ودراخر هرچی خدا داد. 

منم ی پسر دارم و تو راهیمم پسره. اما ب شوهرم گفتم من تا ی دختر نیارم ول کن نیستم 😅 فکر کن سنت بره بالا دختر نداشته باشی بشینی باهاش صحبت کنی درد و دل کنی بری بیرون وقتی مریضی کنارت هیشکی نباشه😨 دختر دلسوزه پدر و مادرشه

پسرم ، فرشته ی نازم، ۱۴ اسفند ۹۷ زمینی شد. خدایا مراقبش باش 💟
حالا اینقدر از پسر بد میگن انگار اونو از تو جوب میاد  بابا دوتاش باهم فرقی نداره من ی پسر دارم ...

دقیقا پسر دختر هردو خوبن. والا پسر اگ بیوفاس خودت تربیت کردی دخترهم همینجور.تربیت و رفتار خودمون باعث میشه بچمون شکل بگیره

2706