2733
2739
عنوان

مثبت شدن بیبی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 322 بازدید | 53 پست
چ بگویم هعی .... ایشالله این ماه میگی مامان شدم ⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩ ولی خدایی من ۳ماهه ۸ پریودم میشدم ...

بیبی چک نزدی؟

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ان شالله هرچه زودتر به خواسته قلبیت برسی میدونم انتظارخیلی سخته، اماهمین سختیاست که قدر لحظات خوش رو ...

ممنونم عزیزم❤

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2740

منم دیروز مثبت شد😍

کارشناس ارشد روانشناسی "زوج درمانگر"😉من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞

موعدت کی بود؟

کارشناس ارشد روانشناسی "زوج درمانگر"😉من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
زدم منفی بود دوستم گفت زود زدی ... نمیدونم میگه قیافت عوض شده  چند روزه همش سر درد دارم

ان شاالله هر چی خیره پیش بیاد

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

بچه ها از ته قلبم برای همه خانومای گلی که منتظر همچین روزی هستن دعاکردم وگریه کردم که خدابه آرزوشون برسونه، خودمم همیشه از خداخواستم که هرچی صلاح میدونم برام رقم بزنه بچه سالم وصدالبته صالح بهم بده

2706