2737
2739
عنوان

مثبت شدن بیبی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 322 بازدید | 53 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها یه سوال من چند روز پیش بیبی چک زدم دوتا خط پر رنگ افتاد ولی بعد از سه روز یکی دیگه زدم منفی شد پس چرا اینجوریه؟؟؟؟ ب کدومش اعتماد کنم۰🤔

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
عه سلام سارا جونم خوبی خواهری چیکار میکنی؟؟

سلام عزیزم قربونت هیچی بیکار . فعلا که رژیم دارم وزن کم کنم دو ماه دیگه دوباره برم واسه انتقال.تو چخبر؟

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2731
2740
سلام عزیزم قربونت هیچی بیکار . فعلا که رژیم دارم وزن کم کنم دو ماه دیگه دوباره برم واسه انتقال.تو چخ ...

مگه وزنت بالاست؟

منم سلامتی شما خواهری ،چهارشنبه هفته پیش رفتم دکتر بازم بهم لتروزل و یه دارویه خارجی با یه امپول سینال اف بهم داد گفت ک یازده روز دیگه بیا ببینم فولی هات چطورن من دیگه کل نا امید شدم میدونم دیگه نمیشه،،میترسم از سرطان میترسم از شیمی درمانی شبا با گریه میخابم😔

💖خدا برای من کافیست💖
وای ببخشید فکرکردم نمیخوای بارداربشی، ان شالله زود زود بارداربشی عزیزم

ممنونم گلم

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
چراعزیزم مشکلت چیه هیچ چیز نشد نداره

من رحمم داره تخریب میشه مثه یائسگی زود رس دکتر گفت ک باید با بچه دار شدنت جلوشو بگیری ولی متاسفانه بچه نمیاد اگه دیر بشه دیگه نمیتونم کلا بچه دار بشم😣😞

💖خدا برای من کافیست💖
مگه وزنت بالاست؟ منم سلامتی شما خواهری ،چهارشنبه هفته پیش رفتم دکتر بازم بهم لتروزل و یه دارویه خار ...

باید باشم ۷۵ الان ۸۵ ام .

عزیزم ناامید نباش خدابزرگه.الهی همین ماه باردار میشی

۲۵ واقعا داشتی چکار کردی باردار شدی

سنت که عالیه دکتر لتروزول داد برای تحریک تخمک هرماه هم روز دوازده پریودم سونوگرافی میکرد اگه فولیکول بالغ داشتم آمپول میزد که خداروشکر بعد 5ماه مثبت شدالبته من خودم یکم طب سنتی میدونم وتغذیم رو خیلیرعایت میکنم