2737
2739
عنوان

مثبت شدن بیبی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 322 بازدید | 53 پست
من رحمم داره تخریب میشه مثه یائسگی زود رس دکتر گفت ک باید با بچه دار شدنت جلوشو بگیری ولی متاسفانه ب ...

بهت پیشنهاد میکنم پیش نتخصص طب سنتی برو اصلا نگران نباش واسترس نداشته باش در ضمن قدرت خدارو هیچ وقت دست کم نگیر

بهت پیشنهاد میکنم پیش نتخصص طب سنتی برو اصلا نگران نباش واسترس نداشته باش در ضمن قدرت خدارو هیچ وقت ...

من خودم دارو گیاهی مصرف میکنم ،،ولی کلا هزینه هاش برام زیاده چه سنتی چه شیمیایی،،ولی میترسم اگه این دکتر و ولش کنم برم سراغ یکی دیگه کلا همه جیز تموم بشه و نفهمم

💖خدا برای من کافیست💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم مبارکه علائمی هم داری؟

❤️عزیزم همیشه به یاد داشته باش تو از آنچه باور میکنی جسور تر ، آنچه فکر میکنی قوی تر و بیشتر از آنچه که فکرش را بکنی عزیز و محبوب هستی💜Amirali🦋Rosha💜
منم😔آی یو آ نکردی

ن عزیزم قبلا ۴ بار حامله شدم ک همشون سقط شدن بخاطر رحم دوشاخم و غلظت خونم بعده اون دیگ حامله نشدم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2738