2737
2739
عزیزم  هیچ وقت دیر نیست انشالله اگر خواستی دوباره ازدواج کنی روش برای بچه داری هم هست  ات ...

نمیتونم... من مرده ام...

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
من دیگه امیدی ندارم واقعا... بعد هم چهل سال فاصله سنی با بچه رو نمیتونم هضم کنم... شاید بچه دلش نخوا ...

قطعا بچه دلش یه مامان شاد میخواد که درکش کنه بچه کاری به سن و سال نداره! یکی تو بیست سالگی پیر میشه و تفکر قرون وسطایی داره یکی تو پنجاه سالگی هنوز شاداب و سرحاله و تفکر امروزی داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شاغلی؟ تنها زندگی می کنی

بله شاغلم

تحصیل کرده هم هستم

تنها زندگی میکنم. بیرونم آدم اجتماعی و موفقی هست...

ولی از درون پُکیده ام... چیزی ازم نمونده...

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
به نماز و دعا کاملا اعتقاد دادم ولی توان ندارم... نماز یومیه ام رو به زور میخونم... به زور مسواک می ...

ان شا.الله خدا خودش کمک کنه، دوست داشتی تاپیک اخرم رو یه نگا بنداز، یه نماز دورکعتی استغفار هستش که برا همه چی خوبه خوندنش بهت حال خوبی میده

2742

[QUOTE=162050149]به نماز و دعا کاملا اعتقاد دادم ولی توان ندارم... نماز یومیه ام رو به زور میخونم... به زور مسواک می ...[/QUOTE

شما هیچ مشکلی نداری فقط افسرده شدی و فکر میکنی دنیا به آخر رسیده برات و تنهایی

تو این اوضاع کرونا هم بدتر

باید دکتر بری به خودت کمک کنی تا حالت خوب بشه

بعد روابط اجتماعی و فعالیت  اجتماعی رو گسترش بدی

بعد میبینی چقدر همه چی خوب و قشنگه

اما اگر دکتر نری روز به روز خسته تر و شکننده تر میشی

حس خ بی خودت و اسم کاربریت بهم داد

خواهش میکنم    لطفا اینجور نمون به خودت کمک کن   لطفا 

خوشبختی حتما ازدواج نیست درسته که نیاز عاطفی هست ولی قرار نیست به هر قبمتی ازدواج کرد میشه تنها بود ...

اگر قرار بود به هر قیمتی ازدواج کنم که الان دوباره ازدواج کرده بودم!

یا اصلا هنوز با شوهرم بودم و طلاق نگرفته بودم!

شوهرم روی کاغذ کم آدمی نبود... اما بی مهر و دروغ‌گو و نامرد بود...

ولی یک سری نیازها رو نمیشه نادیده گرفت...

تو خونه تنها زندگی میکنی؟ شاغلم هستی؟

بله تنها هستم

شاغل هم هستم

2740
ان شا.الله خدا خودش کمک کنه، دوست داشتی تاپیک اخرم رو یه نگا بنداز، یه نماز دورکعتی استغفار هستش که ...

ممنونم از دعا خیرت

[QUOTE=162050149]به نماز و دعا کاملا اعتقاد دادم ولی توان ندارم... نماز یومیه ام رو به زور میخونم... ...

کمک کرده‌ام!

من آگاه تر و روراست تر از این حرفها هستم با خودم!

۱۳ ساله مراجعه به روانپزشک دارم!

که اوایل نیازی به دارو نمیدید و سه سالی هست که دارم دارو میخورم و ماه پیش هم مراجعه کردم و گفتم که بدتر شده ام!

جالبه که لیبل افسردگی هنوز هم شامل حال من نمیشه ، از نظر پزشکم...

تا قبل از کرونا هم تمام عمرم ورزش میکردم.

روابطم هم تقریبا گسترده است...

من روحم مرده... چون خیلی سختی کشیده ام...

چرا   مگه ی نفر چقدر میتونه ت  زندگی شما مهم باشه که با نبودش خودت رو نابود کنی مهم خودت ...

بحث اون یک نفر نیست... چندین عامل دست به دست هم داده...

بدترین چیزِ دنیا به هیچ عنوان رنج کشیدن یا تنهایی نیست؛ بلکه یک ترکیب است: تنهایی رنج کشیدن..!

استیو_تولتز

برش کتاب : ریگ روان

🌿 @delshodeegan

قربونت برم لابد فکر میکردی من ۱۵ سالمه😉😆😆

نههههه ولی چون زیاد تو سایت نمیگردم شما رو ندیده بودم که الان افتخار آشنایی باهاتون رو پیدا کردم برا همین خوشحال شدم😀

کمک کرده‌ام! من آگاه تر و روراست تر از این حرفها هستم با خودم! ۱۳ ساله مراجعه به روانپزشک دارم! ک ...

کاش کرونا نبود میشد دوره های nlp و کودک درون شرکت کنی مطمئنم زندگیت تغییر بزرگی میکرد همین طور که برا من اتفاق افتاد

2706