2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم از محبت و انرژی مثبتت. اما من ۳۸-۹ سالمه... دیگه فرصتی برای ازدواج و به خصوص فرزنددار شدن ندا ...

خاله من ۴۰ ساله ازدواج کرد ۴۱ ساله باردار شد یه دختر ناز و باهوش گیرش اومد

2731
ممنونم از محبت و انرژی مثبتت. اما من ۳۸-۹ سالمه... دیگه فرصتی برای ازدواج و به خصوص فرزنددار شدن ندا ...

چرا اینقدر ناامیدید، بودن کسایی که بالا ۴۰ بچه آوردن، از همین فردا شروع کنید نماز جعفر طیار رو بخونید اصلا ترک نکنید، مخصوصا جمعه ها بعد از نماز ظهر مقید باشید به خوندنش، ان شا.الله به زودی فرجی حاصل میشه، یکی میگفت شش ماه روزای جمعه بعد از نماز ظهر خوندم به طور معجزه آسایی ازدواج کردم

عزیزم  هیچ وقت دیر نیست انشالله اگر خواستی دوباره ازدواج کنی روش برای بچه داری هم هست 

اتفاقا دوستم که همسن خودم ۴۳ سال تازه ازدواج کرده و تازه میخاد بره کلینیک مشتاق برای اقدام به بارداری

مشکل داره 

اول از همه شاد و خوشحال و با اعتماد بنفس باش همه چی درست میشه

چرا بیجاره دوست جان شاید  " تو چو وابینی خیر تو دراین باشد "

چه خیری؟

من جنازه ام رو از زندگیم بیرون کشیدم و حالم خیلییییی بده. روحی و جسمی...

تنهام و نیازهای طبیعیم رو دارم سرکوب میکنم.

حتی نیاز به حرف زدن! تا برسه به بقیه نیازها...

امروز جمعه تو خونه بودم و از صبح تا حالا کلمه ای حرف نزدم... با در و دیوار حرف بزنم؟

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
خاله من ۴۰ ساله ازدواج کرد ۴۱ ساله باردار شد یه دختر ناز و باهوش گیرش اومد

من دیگه امیدی ندارم واقعا... بعد هم چهل سال فاصله سنی با بچه رو نمیتونم هضم کنم... شاید بچه دلش نخواد...

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

خوشبختی حتما ازدواج نیست درسته که نیاز عاطفی هست ولی قرار نیست به هر قبمتی ازدواج کرد میشه تنها بود و خوب بود و درکنارش خوش بود 🌹

از سخن چینان شنیدم آشنایت نیستم 🖤❤ خاطراتت را بیاور تا بگویم کیستم ❤🖤
چرا اینقدر ناامیدید، بودن کسایی که بالا ۴۰ بچه آوردن، از همین فردا شروع کنید نماز جعفر طیار رو بخونی ...

به نماز و دعا کاملا اعتقاد دادم ولی توان ندارم... نماز یومیه ام رو به زور میخونم...

به زور مسواک میزنم

به زور حموم میرم...

انرژی زندگی کردن رو از دست داده ام...