2726
ان شالله خوشبخت باشی  من ۶۳ و مجردم

فداتشم  گلم.ان شاءالله خداوند ی همسر خوب و با اخلاق هم نصیب شما کنه.

عضویتم مبارک...خودم میدونم بزرگوار...ولی شما هم بدون ک کاربر قدیمی هستم(کلانتر-سایت)...از گرونی و اوضاع نابسامان مملکت انتقاد کردم،تعلیقم کردن...خدا رو شکر ک با ترکیدن من،همه چیز سر و سامون گرفت و اوضاع گل و بلبل شد.نگو کلید حل همه ی مشکلات دست منه بی عرضه ی بی تدبیر خرفت بوده و خودم خبر نداشتم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نههههه ولی چون زیاد تو سایت نمیگردم شما رو ندیده بودم که الان افتخار آشنایی باهاتون رو پیدا کردم برا ...

قربووونت گلم لطف داری😚😚😚❤❤

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2728
الان شاغلی یا تو خونه یا درس میخونی؟

توخونم 

خدایی من .خدایی مهربونم مادرمو بهم ببخش..شفاش بده و بزار کنارم بمونه بیشتر از این بیکسم نکن.خدایا التماست میکنم مادرمو شفابده😔🥺
عزیزمی من تو زندگی شما نیستم و قطعا شرایط سختی گذروندی شما خانم آگاه و با شعوری هستی  امیدوار ...

اخ که چقدددددر فهمیده و عمیق و مهربونی...

الهی خیر ببینی از عمر و زندگیت.

نسبت به نصیحت و پیشنهادهای دم دستی و حتی پینهادهای عمیق ولی تکراری، یک حساسیت عحیبی دارم. چون دلم درررررررررد داره.

دررررررررررد.

و وقتی یک عده میرن بر منبر وعظ دلم ریش میشه چون نمیگم خیلی فهمیده ام ولی راه‌های مختلف رو رفته ام و خیلی تلاش کردم هم برای حفظ زندگیم و هم بعد از طلاقم برای برگشت به انرژی و انگیزه...

ولی شما بسیار باهوش و عمیق و فهمیده‌ای... کاملا دریافتی تلاشهای من رو... خدا حفظت کنه عزیز با درکِ من...

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
اخ که چقدددددر فهمیده و عمیق و مهربونی... الهی خیر ببینی از عمر و زندگیت. نسبت به نصیحت و پیشنهاده ...

قربونت مهربون

ممنون از دعای قشنگت

ببخشید مجازی طرف مقابل رو نمیشناسیم ولی دوست داریم حال دلش خوب بشه و کمکش کنیم

امیدوارم هر چی از خدا میخوای و به صلاح زندگیت هست برآورده بشه  آمین🌹🌹🌹

قربونت مهربون ممنون از دعای قشنگت ببخشید مجازی طرف مقابل رو نمیشناسیم ولی دوست داریم حال دلش خوب ب ...

بله کاملا مطمینم که از خیرخواهی است راهنمایی ها. ممنونم ازت دوست عزیز

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...