2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلام دوستان ی دوستی با من ی موضوعی مطرح کردن که منم نتونستم جواب قاطعی بدم گفتم اینجا مطرح کنم ببینم نظر شما چیه
اینجوری برام تعریف میکردن که ی مدت زیاد پیش دو سال و خورده ای پیش تقریبا این میره خونه یکی از اقوامشون از اون طرف ی آشنایی رو اونجا میبینن خانمی که سن پسرشون هم به سن این دختر خانم میخورده بعد این خانم خیلی گرم میگیرن و سوال میپرسیدن و تعریف میکردن ازش این چیزا و همون شبم اون اقوامشون و خانواده دختر دعوت میکنن خونشون ،اینا هم میرن ،اونجا هم گرم پذیرایی میکنن و سربسته هم از پسرشون تعریف میکردن . بعد اون شب دیداری داشتن تا چن ماه بعد دوباره خونه اقوامشون ، که میگه کلا خانمه یجور دیگه ای شده بوده حتی جواب سلامشم بزور داده و تو جمع محل نمیزاشته و این دوستمم چون سری قبل خیلی گرم بوده یجورایی با روی خوش برخورد میکنه و سنگ رو یخ میشه

تا چند ماه کلا دلیلیش نمیدونسته تا اینکه اقوامشون بین حرفاش تعریف میکنه که اون خانم گفتن چنتا دختر برای پسرم درنظر گرفتم همه کنکورین و تا تابستون دیگه تکلیف ازدواجش مشخص میکنیم ( اینجا بوده که دلیل سردی متوجه شدن چون تو بازه بین دو دیدار دوستم کنکور داده بود و قبول نشده بود ) ، بعد میگذره و ی مدت کوتاهی قبل از کنکور این خانم از طریق اقوامشون فهمیدن که دوستم کنکور قراره بده و زنگ زدن به مامانش و احوال پرسی و این چیزا و دوباره گرم گرفتن .
تا اینکه دوستم کنکور داد و قبول شد و حالا ی مدت اونا با واسطه قرار دادن اقوام مشترکشون میخوان بیان خواستگاری ولی دوستم دودله ، میگه هضم رفتارش و اینکه معیار انتخاب من فقط همین که دانشگاه قبول شده بودم بوده برام سخته ، شناختیم از پسره نداره ولی از طرفی اون واسطه و خانواده خودش خیلی از خانواده اون تعریف میکنن برای همین نمیدونه دلیلش منطقیه یا کودکانس ، منم واقعا نمیدونستم چی بگم آخه کیس بی عیبی نیست و از طرفیم چون کم سنه میگم شاید بعد ها موردای دیگم پیش بیاد ولی بازم کلا هیچی نگفتم ، گفتم خودت بیشتر باید فکر کنی نظر شما چیه ؟

سلام دوستان ی دوستی با من ی موضوعی مطرح کردن که منم نتونستم جواب قاطعی بدم گفتم اینجا مطرح کنم ببینم ...

میشه تاپیک منم نظر بدی لطفا .ببینی منظور اون پسره چی بود .سرما خوردم بدجور و گیجم و کلافه .منم میخونم نظر میدم

در کل از دید من سنش کمه چ عجله ایه فعلا بچسبه ب درس و دانشگا و ایندش 

و اینکه ازدواج سنتی همینه ،اونا طبق معیارشون اومدن جلو

کاربری دوستمه که از ۱۴۰۲ دستمه🤗ئەمن کوردم،نەوەی مەردم،نەوەی کاوەی ئاسنگەرم
در کل از دید من سنش کمه چ عجله ایه فعلا بچسبه ب درس و دانشگا و ایندش  و اینکه ازدواج سنتی همین ...

درسته حس میکن سن پایین خیلی حساس تره آدم و به این شکل نگاه نمیکنه میگه حتی اگه سنتیه حداقل معیارشون خودم باید میبودم