2737
2734
باشه شما اینجوری فکر کن😜 ما که دوساله ازش ذره ای بدی ندیدیم چون دوستم داره🤪 خداییش برا یه پسر ۳۲ ...

سن ۳۵ سال و بزرگتر بودن زن از شوهر را مسخره نکن. شوهرت اگر باعرضه بود به زور خانواده اش زن نمیگرفت. یادت باشه خودت هم یک روز ۳۵ سالت میشه و ممکنه خدا یک نفر را مأمور کنه که در ۳۵ سالگی بهت بگه پیر و سن بالا حتی شاید شوهرت بهت بگه پیر شدی ! تازه شاید دختردار شدی و خدا کاری کرد به خاطر این سرزنشت دخترت تو ۳۵ سالگی با پسر کوچکتر از خودش ازدواج کنه. خلاصه که دنیا کوچیکه و دار مکافاته !

دخالت خانوادها و اینکه مرد بی توجه بی محبت  زنا از بی مهری میرن ن از بی پولی  لطفا آقایی ...

دقیقا.جنبه عاطفی توی زن به تمام جنبه ها ونیازهاش ارجحیت داره وهمیشه دراولویته

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین علیه السلام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دخالت خانوادها و اینکه مرد بی توجه بی محبت  زنا از بی مهری میرن ن از بی پولی  لطفا آقایی ...

این مساعل نسبیه

کسی که بی پولی میکشه؛ میگه از بی پولی میرن

کسی که بی مهری میکشه؛ میگه از بی مهری میرن

کسی که تفاهم نداره؛ میگه از عدم تفاهم

نمیشه نسخه مشترک پیچید

اما یکی از دلایلش هم بله؛ بی مهریه

باشه شما اینجوری فکر کن😜 ما که دوساله ازش ذره ای بدی ندیدیم چون دوستم داره🤪 خداییش برا یه پسر ۳۲ ...

یه دختری رو که سن کمی نداشته به حرف خانوادش بدبخت کرده شاید اون طفلک دیگه فرصت ازدواج خوب نداشته باشه بعد الان شما متولد ۷۹ هستی؟ اگه ایتطوریه که ایشون و خانوادش کلا نرمال نیستن یا میرن سراغ بزرگتر یا خیلی کوچکتر.

2728
خب چرا رفته با این سنش یه زن رو به شکل سنتی گرفته یعنی استقلال فکری نداشته البته اگه راست گفته باشه& ...

والله چی بگم خودشم میگه دوتا خواهرام و مامانم گفتن دختر خوبیه و به زور گرفتن برام و واقعا هم خواهرش قسم خورد جون بچه اش که من معرف بودم و بخاطر همین دیگه جرئت نداریم تو زندگی داداشمون دخالت کنیم

ولی خو منو دوست داره دیگه😍

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
سن ۳۵ سال و بزرگتر بودن زن از شوهر را مسخره نکن. شوهرت اگر باعرضه بود به زور خانواده اش زن نمیگرفت. ...

دقیقا

اگر این اقا با خوش قیافگی و موقعیت خوب برگرده با ایشون بدرفتاری کنه هم میگه نامزدم ایرادی نداشته و مسعله ی اصلی رفتار نادرست من بوده؟

والله چی بگم خودشم میگه دوتا خواهرام و مامانم گفتن دختر خوبیه و به زور گرفتن برام و واقعا هم خواهرش ...

ایشاله بیاد جلو و ازدواج موفقی باشه بخدا ما راضیم همه تو زندگی خوش باشن و مردا هم ادم

سن ۳۵ سال و بزرگتر بودن زن از شوهر را مسخره نکن. شوهرت اگر باعرضه بود به زور خانواده اش زن نمیگرفت. ...

ببخشیدا من ۱۹ سالمه عشقم ۴۱ سالشه 

اصلا امکان نداره که مثلا ۳۵ سالم شه بهم بگه پیری

بعدشم مگه من میگم بخاطر سن جدا شدن؟

کنار نیومدن باهم 

و درگیر بودن که توافقی طلاقش رو داده 

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2740

بعدمن دوروبرم دیدم با زن ۱۰سال بزرگترم دارن زندگی میکنن من قبول ندارما اصلا ولی سه سالم اختلاف سنی ای نیست که دختر مردمو بدبخت کنن سرش بعد مرد  ۳۲ ساله  که شرایطش خوب باشه بی زن نمی مونه که از ترسشون برن ۳سال بزرگتر براش بگیرن!این خانم و خانوادش خیلی سادن.

ایشاله بیاد جلو و ازدواج موفقی باشه بخدا ما راضیم همه تو زندگی خوش باشن و مردا هم ادم

ایشالله که شماهم همیشه خوشبخت باشی عزیزم😍😘

خب آره من ۱۹ سالمه چون اواخر اسفند ۷۹ ام  و ایشون ۴۱  ولی خودمون همدیگرو میخواهیم و خونو ...

خواهرانه میگم اگه هنوز باهاش نسبتی نداری بیشتر تحقیق کنید ۲۲ سال اختلاف سنی فکر نکن تضمین خوشبختیه!

یه دختری رو که سن کمی نداشته به حرف خانوادش بدبخت کرده شاید اون طفلک دیگه فرصت ازدواج خوب نداشته باش ...

خب الان من چیکار کنم 

بزنم تو سرم؟

بله خودش هم ناراحته از گذشتش و میگه نباید به حرف خونوادم گوش میکردم 😐

بعدشم ما خودمون همدیگرو میخواهیم و خونواده ها هم حرفی ندارن 

2706