2733
2734

عدم تفاهم

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مااخلاقامون باهم نمیسازه هرچند یه سال دوست بودیم ولی این اواخرشدید دعواداریم به فکرطلاق بودیم ولی باوساطت بزرگتراکمی خوب شدیم

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥

چ سوالیه

طلاق دلایل مختلفی داره

من بخاطر هرزگی چشم چرونی و اعتیاد و خساست جدا شدم

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2740

نمیدونم بخدا به نظر من آدما تو این دوره خود واقعی خودشون و نشون میدن دیگه توی شرایطی قرار میگیرن که نمیتونن نقش بازی کنن و پی به عدم تفاهمشون میبرن

دختری که بابا نداره مشکلاتشو به کی بگه 😔 اگه یکی مزاحمش شد به کی بگه 😔 اگه دلش گرفت با کی درد و دل کنه 😭 کاش من جای تو میرفتم بابایی 
عدم تفاهم تو چه زمینه؟

توهر زمینه ای

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

چرا همه چی رو میندازید گردن مردا

مرد سست عنصره که طلاق داده حتما؟🙄

والله عشقم قبلا ازدواج کرده و طلاق داده و بخاطر اینکه تفاهم نداشتن وگرنه از هیچی کم نداره چه اخلاق چه ظاهر چه مادیات

و میگه واقعا خسته کننده بوده خانومش خصوصا جون از خودش هم بزرگتر بوده و خودش نگرفته و خونوادش براش گرفتن

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
چرا همه چی رو میندازید گردن مردا مرد سست عنصره که طلاق داده حتما؟🙄 والله عشقم قبلا ازدواج کرده و ...

از جایی که منخانم هستم؛ دلایل جدایی من رو اقا باید به وجود بیاره

اقایون هم میتونن درباره دلایل جدایی شخصیشون صحبت کنن  

2706