2733
2734
خواهرانه میگم اگه هنوز باهاش نسبتی نداری بیشتر تحقیق کنید ۲۲ سال اختلاف سنی فکر نکن تضمین خوشبختیه!

رسما نه عقد نکردیم

ولی نامزدمه

خب خیلی دوسش دارم نمیتونم اصلا فکر اینو کنم که نباشه

میدونی 

راستش من خونوادم وضعیت مالیشون خوبه ولی خیلی بی محبت هستن و یجورایی اصلا دوستم ندارن و حمایتم نمیکنن 

ولی این کسی هستش که بهش تکیه کردم و همیشه دستم رو گرفته

و اهل خیانت و کثافت کاری هم نیس 

و کسیه که بهش اطمینان دارم 

چیزی که نمیتونم به هیچ پسر دیگه ای داشته باشم

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
رسما نه عقد نکردیم ولی نامزدمه خب خیلی دوسش دارم نمیتونم اصلا فکر اینو کنم که نباشه میدونی  ...

عزیز دلم بیشتر فکر و تحقیق کن عجله نکن شما اول راهی فرصت زیاد داری انشاا‌.... هرچی خیرت هست همون پیش بیاد.

...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما دنبال هم کفو خودت باش همسر میخوای پدر که نمیخوای!!!

اتفاقا جون هرکی دوست داری ته دلم رو خالی نکن

من هم کسی رو میخوام که همسرم باشه هم جای بی محبتی ها و حمایت نکردنای مادر پدرم رو پر کنه

بخدا نمیتونم با همسن خودم بپرم

حوصلم نمیگیره 

فقط پیش همین ایشون آرامش دارم و حس میکنم یه مرد کنارمه نه یه جوجه فنچ

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2731
چون قسم دادی دیگه چیزی نمیگم.🌹

قربونت بشم عزیزم 

میدونم که خیر بنده رو خواستی

ان شاء الله که خودت همیشه خوشبخت باشی عزیزم😍

حالا شما ایراد نزار رو طفلک من ۳۲ سالش بوده که زنش دادن به زور  از ترس اینکه پسرشون تا آخر عم ...

عزیز دلم بد برداشت کردی ، خدا رو شکر کە ادم درستیە ، ان شا ا... زندگیت سرشار از عشق و شادی باشە ، خوشبخت بشین 

گلم منظورم از مشکل این بۆد ک اجازە دادن بقێە تصمیم  مهمشونو بگیرن   خدایی نکردە قصد جسارت نداشتم

قربونت بشم عزیزم  میدونم که خیر بنده رو خواستی ان شاء الله که خودت همیشه خوشبخت باشی عزیزم😍

عزیز دلم  میشە ی پیشنهاد بدم ، اگ علاقە مند بودی و حوصلە داشتی ی چند تا سی دی ازدواج  و تعلیم و ... از دکتر هلاکویی گوش کن  ببین ب نظرت جالبە یا نە  ؟ برای من یکی خیلی مفید بود‌

عزیز دلم بد برداشت کردی ، خدا رو شکر کە اد درستیە ، ان شا ا... زندگیت سرشار از عشق و شادی باشە ، خوش ...

قربونت بشم عزیزم

حالا حقیقتش هم ناراحت هم هست بابت این موضوع

ولی چه میشه کرد😢

شماهم ان شاء الله که همیشه خوشبخت باشی گلم 

2740
عزیز دلم  میشە ی پیشنهاد بدم ، اگ علاقە مند بودی و حوصلە داشتی ی چند تا سی دی ازدواج  و تع ...

چشم این سی دی هارو از کجا میشه پیدا کرد فقط؟

چشم این سی دی هارو از کجا میشه پیدا کرد فقط؟

اول ی چند دیقەشو از اپارت و یوتیوب ببین  ، اگە جالب بود ، اون موقع نسخەی پولیشو از اون انتشارات بگیر 

ولی اول کار نسخەی پولی نگیر

اول ی چند دیقەشو از اپارت و یوتیوب ببین  ، اگە جالب بود ، اون موقع نسخەی پولیشو از اون انتشارات ...

چشم به روی چشم حتما نگاه میکنم 😍

مرسی از راهنماییت عزیزم

ببخشیدا من ۱۹ سالمه عشقم ۴۱ سالشه  اصلا امکان نداره که مثلا ۳۵ سالم شه بهم بگه پیری بعدشم مگه ...

جسارتا اختلافشون سر چی بود؟

فکر نمیکنی اینکه همسرتون از ابتدای وصلت همسر قبلیش رو نمیخواسته هم میتونه موثر باشه؟

جسارتا اختلافشون سر چی بود؟ فکر نمیکنی اینکه همسرتون از ابتدای وصلت همسر قبلیش رو نمیخواسته هم میتو ...

بله چون نمیخواسته طرف رو یجورایی سرد بودن باهم و جدا شدن و میگه اونقدی باهم دعوا و قهر داشتیم که هردومون راحت شدیم بعد از طلاق

و همین حرف شما درسته

بله چون نمیخواسته طرف رو یجورایی سرد بودن باهم و جدا شدن و میگه اونقدی باهم دعوا و قهر داشتیم که هرد ...

داشتن حس مثبت حین ازدواج خعلی مهمه که خانواده ها بنا به دیدگاه سنتی نادیده میگیرن

شاید هم تجربه خوبی شد برای همسرت و خانوادش 

2706