2737
2739
ارتشی تو سایت بارداری چه می کند؟! 🤣🤣😁😆

این سایت فقط اسمش بارداری هستش اما نود درصد تاپیک هاش اصلا ربطی به بارداری نداره😂😂😂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ارتشی تو سایت بارداری چه می کند؟! 🤣🤣😁😆

اومده ببینه کی ضد نظامه بگیرتش😬😬

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2742
جووووووون 🤣🤣🤣🤣

اون گرفتن مدنظر تو نه البته🤣🤣🤣🤣

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
بوی گونی میاد🤣

😬😬🏃🏃🏃

2738
ولی من شوهر خوش اخلاق میخوام👏🏻😄

یعنی من بداخلاقم🥺😂😂😂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫

گل دختر ازدواج قدیمیا گفتن قسمته ولی من میگم خیلی قدیمیا چرت گفتن تصمیم های خودمونه همه اش و شانس کل زندگی شانسه منم مجردم ولی دیگه بیخیال شدم 

تنها راه یاد گرفتن ؛ زندگی کردنه 🌟
نه کار خوبی کردی اومدی نی نی سایت ولی نی نی سایت بیشتر برا خانوماست 🙃🙂🙃

خب من هم تو تاپیک های خاصش نمیرم فقط تاپیک های عمومی🙂

گولم نزن🤣 میگن پلیسا خیلی بد اخلاق و بی اعصاب و عصبی هستن😠😡 زن دوست هم نیستن🥺

خب من پلیس نیستم ارتشی هستم😁

2706