2410
2553
عدم تفاهم در چه زمینه؟

فرهنگی واخلاقی حالا دخالت خونواده هام اضافه کن !مثلا دوستم بخاطر سختگیری وبددلی شوهرش جدا شد یکیشم بخاطر دخالت مادرشوهرش 

خدایا داده ونداده ات راشکر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

از جایی که منخانم هستم؛ دلایل جدایی من رو اقا باید به وجود بیاره اقایون هم میتونن درباره دلایل جدای ...

خب منم دخترم 

ولی دلیل نداره همیشه مقصر مردا باشن عزیزم

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

3 عامل اول طلاق 

مشکلات جنسی 

مسائل معیشتی 

عدم بلوغ فکری 

چیزی که من هرروز سرکار میبینم ..دو چیزه اولا دوتا بچه عاشق شدن و مثلا چندسال دوست بودن و عقل صفر و فکر کردن بریم رو گلیم با عشق بسازیم اینا همش توهمه به خدا زندگی جدی هست 

دوم تو عقد دخالا خانواده ها پررنگ تره اگر پسری استقلال فکریش بالا و دختری سیاست رفتاری نداشته باشا قطعا دوران جهنمی خواهد بود 

این دوتا رو من بیشتر میبینم تو پرونده هامون

2456
همی ک اجازە دادە خانوادەش زن بگیرن ، یعنی این اقا بی مشکل نیستن

حالا شما ایراد نزار رو طفلک من

۳۲ سالش بوده که زنش دادن به زور 

از ترس اینکه پسرشون تا آخر عمر مجرد نمونه

یه خانم ۳۵ ساله براش گرفتن

و اینا همش گذشته 

و خودش هم پشیمونه و ناراحت از گذشتش 

مهم الانشه که مال منه

و اینکه خداروشکر برا هیزی و خیانت هم جدا نشده 

کنار نیومدن ۵ ماه زندکی کردن و طلاق

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2714

مشکل اینه که اکثرا اوایل نقش بازی میکنن چن تو دوستی چه تو دوران اشنایی ازدواج سنتی خود واقعیشون نیستن بعد از ازدواج همو میشناسن و ی جایی میبینن نمیتونن با هم بسازن .

مخ زن ماهریه عشقت 

باشه شما اینجوری فکر کن😜

ما که دوساله ازش ذره ای بدی ندیدیم چون دوستم داره🤪

خداییش برا یه پسر ۳۲ ساله خوش قیافه وقتی برن زن ۳۵ ساله بگیرن و بعد ۵ ماه جدا بشن الان اشکال این آقا کجاس؟

خونوادش به زور بهش گفتن و اینم گرفته

و بخاطر خیانت و هیزی هم طلاق نداده که 

کنار نمیومدن و توافقی طلاق زنش رو داده🙄

و اتفاقا از گذشته اش هم ناراحته میگه نباید به حرف خونوادم گوش میکردم 

باشه شما اینجوری فکر کن😜 ما که دوساله ازش ذره ای بدی ندیدیم چون دوستم داره🤪 خداییش برا یه پسر ۳۲ ...

خب چرا رفته با این سنش یه زن رو به شکل سنتی گرفته یعنی استقلال فکری نداشته البته اگه راست گفته باشه  . کلا ادم ها فرشته نیستن عشق شما هم این قسمت کارش میلنگه دیگه بعد از این باید دید با شما چجور خواهد بود ولی بتش هم نکن 

شما هم از طلاق اون زن سابق بیچاره  ی شوهرت ذوق مرگ میشی و قند تو دلت آب میشه ؟!

نه بابا اون بنده خدا رو که من ندیدم بخدا

بعدشم ناراحت هم میشم چون ۳۵ سالش بوده و اولین ازدواجش بوده که با نامزد من که ۳۲ سالش بوده ازدواج کرده

خب سنتی بوده و شناختشون کم بوده و بعد ۵ ماه زندگی جدا شدن توافقی و نامزدم ایشون رو طلاق داده

چون اولا به خودش میگه خونوادم برام گرفتن ایشون رو 

و کنار نتونستیم بیاییم 

و خودش هم ناراحته میگه کاش به حرف خونوادم گوش نمیکردم اون زمان

2706