2733
2734
عنوان

کنکوریای 99، نتایج کنکور سراسری......😶

| مشاهده متن کامل بحث + 3417 بازدید | 142 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
من ازادو زدم با رتبه16000 ولی نمیتونم جوابو ببینم بچه ها میگن اومده ولی من اصلا میرم تووش گیر میکنم ...

تو هم؟ منم وا نمیکنه برام ، تازه اول می‌گفت اطلاعاتت درست نیس

یک عدد ترکیده. کاربری دست دو نفره دوستان 🤦🤦🤦
2740
من ازادو زدم با رتبه16000 ولی نمیتونم جوابو ببینم بچه ها میگن اومده ولی من اصلا میرم تووش گیر میکنم ...

همه همینن عزیزم

منم زنگ زدم کافی نت گف تا دو روز دیگ احتمالا سایتش وا نمیشه

مارسالم همین بود حدودا دوروز با اعلام نتایج سراسری فرق داره

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
دمتون گرم راستشو میگید پزشکی بهشتی کلا۵۰نفر نگرفته ۹۰نفر تاپیک زدن ق شدن

آره بابا من به همه راستشو میگم

😀

خدایا هرکی برام صلوات میده، هر آرزویی تو دلش هست برآورده به خیر کن 😍آمین💖💚میشه واسه حاجت رواییم صلوات بفرستین؟ خدا خیرتون بده💖 صلوات به نیت اینکه خدا مسائل خانوادگیم رو به بهترین شکل حل کنه، تو تحصیلم موفق باشم و هرچه زودتر یه بخت عالی خدا قسمتم کنه💚و سلامتی و دل شاد برای هممون😍. 💚💙💕
خودایاااااا      

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                       رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
تو هم؟ منم وا نمیکنه برام ، تازه اول می‌گفت اطلاعاتت درست نیس

بالا گفتم چرا عزیزم👆

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
2706