2733
2734
عنوان

از درد سوزن سوزن شدن بدن نمیتونم بخوابم 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 281 بازدید | 25 پست
کجات گزگز داره؟ دست پا؟

ن گز گز نیس سوزن سوزنه انگاری تا بیخ گوشت تنت سوزن میکنن درد داره😭

آنجا که راه نیست خدا راه میگشاید ۱۰/۲۴.....من منتظر یه معجزم یه چیزی که خیلی از خدا خواستم به کمک یه راه حل دوست داشتی برای آرزوم یه صلوات بفرست ♥️ 1402/3/7پشت هر تاپیک یک انسان نشسته نه ربات. به قلب و احساسات اون ادم قبل از نظر دادن فکر کنیم و انسانیت رو زیر پا نذاریم...باشعوری اونجاس که تو جمع چیزی نگی که یهو طرف آب بشه بره تو زمین و دلش بشکنه🍃باشعوری اونجاس که یکی ناراحته بغلش کنی سرشو بذاری رو سینت بگی غصه نخور باهم درستش میکنیم 🍃باشعوری یعنی یکی دلش گرفته زمین و زمانو بهم میبافی تا فقط یه لبخند بزنه🍃با شعوری یعنی پز داشته هامونو ب کسی ندیم 🍃باشعوری یعنی داشته های کسی رو مسخره نکنیم شاید اون تنها دلخوشیش باشه🍃باشعور باشیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

غلظت خون

حدس میزنید یا کسی از اطرافیان این مشکل رو داشته مث من ؟

آنجا که راه نیست خدا راه میگشاید ۱۰/۲۴.....من منتظر یه معجزم یه چیزی که خیلی از خدا خواستم به کمک یه راه حل دوست داشتی برای آرزوم یه صلوات بفرست ♥️ 1402/3/7پشت هر تاپیک یک انسان نشسته نه ربات. به قلب و احساسات اون ادم قبل از نظر دادن فکر کنیم و انسانیت رو زیر پا نذاریم...باشعوری اونجاس که تو جمع چیزی نگی که یهو طرف آب بشه بره تو زمین و دلش بشکنه🍃باشعوری اونجاس که یکی ناراحته بغلش کنی سرشو بذاری رو سینت بگی غصه نخور باهم درستش میکنیم 🍃باشعوری یعنی یکی دلش گرفته زمین و زمانو بهم میبافی تا فقط یه لبخند بزنه🍃با شعوری یعنی پز داشته هامونو ب کسی ندیم 🍃باشعوری یعنی داشته های کسی رو مسخره نکنیم شاید اون تنها دلخوشیش باشه🍃باشعور باشیم 
ودیابت 

قند خونم از مرز نرمالش یکم کمتر بوده 

2731
ن گز گز نیس سوزن سوزنه انگاری تا بیخ گوشت تنت سوزن میکنن درد داره😭

خوب ببین اگه پا باشه می‌تونه دیسک کمر باشه 

دست باشه دیسک گردن

کمبود ویتامین د یا منیزیم هم می‌تونه باشه و اسپاسم عضله بده 

می‌تونه کمبود دوپامین یا سندروم پای بی قرار باشه

شاید ترش ام اس باشع 

سوزن سوزن شدن اگه یکی دوبار بود مهم نیست ولی اگه مدت طولانی هست داری حتما ام ار ای بده

چکاب دادم همه چیز نرمال بود دکتره فک کردم دارم بهش دروغ میگم داروهاشو خوردم خوب نشدم رفتم یکی دیگ با ...

منم رفتم دکتر ولی جواب نداد ...خودم این زیر نور آفتاب نشستن رو انجام دادم خیلی معجزه کرد برام...نور خونتون کمه؟ من هم نور خونمون کمه و هم یه مدت خیلی کم از خونه بیرون رفتم و بعدش اینجوری شدم...ویتامین دی بدنم هم به شدت پایین بود...ولی وقتی قرص خوردم و زیر نور قشنگ پاهامو ماساژ با روغن دادم رفع شد...باز شما هم امتحان کن این کار رو انشاالله که برات جواب بده عزیزم ایشالا خوب بشی ..آدمو کلافه میکنه این شرایط کاملا درکت میکنم عزیزم

منم رفتم دکتر ولی جواب نداد ...خودم این زیر نور آفتاب نشستن رو انجام دادم خیلی معجزه کرد برام...نور ...

کلا تو افتاب نمیرم ممنونم امیدوارم همیشه تن درست باشی